Archiv rubriky: Móda

Red stretch boots

Tyhle červené strečové kozačky byly velkým hitem už na jaře. A já to zase jako vždycky prošvihla. Viděla jsem je po létě i v Zaře, ale když tak ty chudinky tak stály, ani se mi v té chvíli vlastně nelíbili. Jenže pak je vidíte na každé druhé světové bl…

Read More

Dream coat

Povím vám příběh tohohle kabátu. Když začalo mé milované šedivé období, všude v obchodech jsem sháněla nějaký světle šedivý a to jsem ještě ani neměla tušení o tomhle kousku z Cos. Nikde nic, asi jako obvykle, když porovnávám cenu a kvalitu.

Read More

DIY bum bag

Máte rádi ledvinky? Jestli jste jim tuhle zimu propadli jako já a máte doma šicí stroj, čas a trochu potřebné zručnosti, můžete se do jedné takové pustit sami doma. Mně výroba zabrala jeden večer.

Read More

Batoh nebo kabelku..

.. mnou ušitou můžete ode dneška darovat i ve formě dárkového poukazu.Nápad byl v mé hlavě už dlouho, taky jsem už dlouho měla v plánu zkombinovat látku, šití a papír.

Read More

… accessories …

… šla jsem se k Baťovi podívat na boty pro Bertíka. Prošla jsem kolem stojanů s bižuterií, kde měli i vánočně laděné doplňky.

Read More

Včelí úl…

… tak svůj nový čepicový model, uháčkovaný kombinací předních a zadních reliéfních sloupků, nazývá náš Jirka. Náš tatínek tvrdí, že je to pravá nefalšovaná rasta čepice. No a já měla za to, že háčkuji homeless čepici :-)Ať už však čepici budeme nazýv…

Read More
Loading