Moc si vážím každé spolupráce, ke které jsem oslovena. Pokud se jedná o projekt  studentů, neváhám. Díky tomu pro vás mám úžasnou soutěž o krásné zážitkové knihy, vytvořené společně dvěma studenty. Kniha pro zamilované Our Love Challenges a kniha pro nejlepší kamarádky Best Friends Forever.
“Obě knížky obsahují různorodé výzvy, které můžeš s partnerem nebo kamarádkou plnit. U každé výzvy je vynechaný prostor, kam se dají psát zážitky z plnění nebo lepit fotografie. Dohromady to tak vytvoří album, u kterého můžete vzpomínat a ke kterému se budete rádi vracet.”
U tohoto projektu mě nezaujalo pouze to, že se jedná o práci studentů, ale také nápad a myšlenka jejich projektu. Miluji deníky a zápisky z dnů, na které nechci zapomenout, miluji alba na fotky a sama jsem vděčná za ta, která mi tvořili rodiče, když jsem byla mini Olív. Stránky s fotkami, které fotil a vyvolával můj milovaný táta, s láskou vlepené a doplněné o popisky mámy. Proč v této tradici nepokračovat i v dospělosti? Proč netvořit “novodobá” alba, nezapisovat kouzelné a neopakovatelné okamžiky, které zažíváte s milovanou bytostí, ať už je to partner nebo přítel, nebo obojí v jedné osobě..? Tvořit příběh je jeden z nejúžasnějších zážitků na světě… Tvořit příběh = život! 

 

 

Vyhlašuji soutěž a výhry budou dvě. Jednou bude kniha Best Friends Forever a druhá Our Love Challenges. Ráda bych si od vás v komentářích přečetla, proč se vám tento nápad líbí a zda preferujete jednu či druhou (pokud to bude možné a vylosuji výherce s rozličným přáním, ráda vyhovím) a připojte, prosím, svou mailovou adresu. Buďte fanouškem Davida s Vítkem (na instagramu či facebooku) a Mode De Boulangerie (facebook, instagram) a zanechte svůj “nick”, ať vás najdeme. Výherce vylosuji 24. 4. 2018! Hodně štěstí!