V sobotu jsem si vyhodila něco v zádech v oblasti mezi lopatkami, od té doby to hodně bolí, spát nedovolí a brní mě z toho ruce a kde co….

V neděli dopo jsme po příšerné noci byli s Bertim na zubní pohotovosti, vytrhli mu 5 vlevo nahoře. Moje trauma je větší než to jeho a to jeho je dost velké, ačkoliv je pro mě hrdina nejstatečnější, neb zatímco já bych panu doktorovi ukousla všechny prsty, on vydržel přes evidentní utrpení mít pusinu celou dobu otevřenou!!! Smekám před tebou, synku.

V neděli večer měl teploty 39… a tvář jako otesánek. V pondělí také, ale díky velkému množství mražené zeleniny na jeho tváři rozmrzající otok postupně opadal.

Úterý. Zrušila jsem všechny důležité schůzky. Moje záda stále bolí, ale není čas se tím zabývat… dlabu tobolky všech barev a mažu se kde čím… Balím objednávky a jeden balíček samozřejmě zvrznu… takže repete. Odpoledne jsem na kolaps. Sotva se držím na nohou, třesou se mi ruce a motá hlava… přes to konečně dozapojím poslední zásuvku v kuchyni. Bebulka je natolik lepší, že ve středu může do školy.

Středa velmi pracovně nabitá, musím vše dohnat. Bebulka ze školy relativně spokojený a v klidu. Tu a tam si říkám, že snad bude zase chvilku lépe. Jen nebýt té bolesti v zádech (a v hrudi… ale ta je už mojí součástí… dlooouho).

Čtvrtek, ráno schůzka týkající se mého důležitého rozhodnutí… snad je správné… pak rychle péče o eshop a pro Bertíka… už cestou volá paní učitelka, že se Bertík zranil. Ze školy tedy rovnou na chirurgii, kotník je naštěstí „jenom“ vymknutý. Dojedeme domů. Podaří se mi roztřísknout skleničku a porcelánový talíř… neb mě brní ruce a nějak jsem na chvilku ztratila cit…

Tak to bychom měli.

Nicméně, vesmír musí zůstat v rovnováze, takže si hodlám udělat nějakou radost! A Berťulkovi taky! A v rámci této vyčerpávající rekapitulace nutno konstatovat, že mi tento týden přinesl jedno velmi zajímavé setkání, za které jsem ráda a o kterém budu ještě chvilku přemýšlet.

A Bertík, Bertík je nejčistší duše, co znám a je mi ctí, že si za svou mámu, vybral zrovna mě.

A protože mi teď hodně píšete, že máte špatné dny, věřte mi, že bude líp! BRZY! Slibuju vám to!

Vaše Zuzka

 

The post Skóre dnů posledních appeared first on Iconioo.cz.