Dnes je tomu přesně dvacet let, kdy jsem já a mí dva sourozenci spatřili světlo světa. Dohromady jsme měli něco málo přes čtyři kila, šest rukou, šest nohou, žádné zuby, však to znáte. A teď je nám spolu 60! 

Oslava se konala předčasně, neboť tento víkend se chystám do Francie a týden na to už jsou všichni na dovolených. Party se konala u naší dobré kamarádky, jež byla tak ochotná a na oslavu nám zapůjčila její rezidenci. Pilo se, jedlo se, povídalo se, koupalo se!

Můj velký den mi zpříjemnila i zpráva, že přesně dvacet let se mnou slaví i Harry Potter! (První vydání Kamene mudrců vyšlo na moje početí, jaká náhoda je tohle?) Nakonec na oslavu dorazilo něco málo přes dvacet lidí, dorazily s nimi i dva dorty, nespočet flašek alkoholu a stejně tak i vlna dobré nálady. Musím říct, že takový hezký večer jsem už dlouho nezažila!

Dnešek jsme oslavili dopoledne s mamkou na moc příjemné procházce na Lipně, odpoledne jsme strávili s tátou v restauraci, kde jsme se k prasknutí najedli. (Spíše přejedli.) Moje dvacáté jubileum nemohlo dopadnout lépe a já už se teď těším, až v pátek vyrazím do Paříže, kterou jsem dostala k narozeninám!


Tak snad na další úspěšný rok! :) 

post signature