ČLÁNKY Z BLOGŮ O Móda

Na rybách…

… odteď bude Jirka pokaždé, když si oblékne své nové bermudy se vzorem rybek. Můj nový šicí počin, při němž jsem si opět rozšířila své švadlenkovské obzory.

Read More

red poppy dress

Miluju mák a tyhle šaty. Připadám si v nich jako maková panenka. Když jsem si je v Topshopu zkoušela, moc dlouho jsem neváhala.

Read More

Srdíčkovaná…

… sukně pro mou stále větší parádnici. Červeno-bílou kombinaci máme rády obě. Nově nařasený střih, nově i s vnitřními bočními kapsami.

Read More

… ušitá sukně …

nutně jsem potřebovala námořnickou sukni a něco tvořit 🙂 …… naštěstí v obchodě s látkami měli přesně takové proužky jaké jsem si představovala.

Read More

… nakoupeno ve věži …

dnes odhalím co jsme to vlastně v té věži koupili …… jsou to trička, ale ne ledajaká. Jsou z edice „Industrial Heritage of Ostrava“ a ty jsme prostě museli mít 🙂 …

Read More

DIY embroidered jeans

V minulém článku jsem vám ukazovala, jak si jednoduše vyšperkovat staré džíny za použití třeba právě výšivek. Tyhle květinové jsem objednávala z Aliexpress.

Read More

Pro mě…

… nebude. Sice jsem měla na tu květovanou látku už od loňska, kdy jsem z ní šila první klobouček pro kamarádku, spadeno. Ale než jsem se k šití toho vlastního dostala, předběhla mne Jana a její objednávka. Malinký ždibíček sice ještě zůstal, ale nevím, nevím, jestli to bude na celý klobouček… Tak si budu muset nechat zajít chuť a nebo po ní vyhlásit pátrání. Má oblíbená dodavatelka ji už skladem nemá…

Dnes tedy ještě jeden oboustranný letní klobouček, přivolávající léto, slunce, moře, nekonečné pláže… 🙂Krásné dny

A.
Read More
Loading

Registrace

Vyberte seznam(y):

Buďte s námi