ČLÁNKY Z BLOGŮ O Cestování

Lednice, Valtice, Mikulov

Týždňové putovanie po Južnej Morave sa nám skončilo a my sme opäť doma. Rada by som sa s vami podelila so zážitkami z tohto malebného kraja aspoň prostredníctvom fotografií.

Read More

Ostrovy Phi Phi /Thajsko

Na Phi Phi jsme se přesunuli trajektem z Phuketu a protože jsme tu byli už před dvěma roky (a moc se nám tu líbilo!), vezmu to tentokrát stručně a vy můžete mrknout na minulé články o Phi Phi Don a Phi Phi Leh se slavnou pláží Maya Bay.

Read More

… až na hrad …

po sobotním dešti jsem měla „chuť“ na vůni mokrého lesa a tak jsem navrhla, aby jsme zajeli na Hukvaldy až na hrad (většinou chodíváme jenom k lišce) …… hrad nestojí v lese, pouze v oboře, ale ta vůni lesa má …

Read More

Opět po roce Playmobil

…téměř do roka a do dne. Vloni jsme jeli do Playmobil Parku poprvé – tady více, ale den před odjezdem dostal syn angínu a nemohl jet, tak jsme mu slíbili, že pojedeme znovu za rok…s ním…a slib jsme dodrželi.

Read More

Zikmundov

Zikmundov je láska. Uprostřed lesů, skoro na samotě, obklopený loukami se stádem krav a ovcí na jedné straně a koňmi na druhé. Přijedete z rušného města na víkend a ocitnete se najednou úplně někde jinde.

Read More
Loading

Registrace

Vyberte seznam(y):

Buďte s námi