ČLÁNKY Z BLOGŮ O Recepty

HORKÉ JABLKO

Miluju zimu – minimálně těch 30 dní, během kterých je tohle období magické a plné mých oblíbených tradic, které prožívám každým smyslem. Zima je stvořená pro horkou čokoládu a měkké deky. Když se vracím v tomhle zimním čase z procházky nebo z běhání a …

Read More

Čokoládové věnečky

Už jen devět dní do Vánoc! Poslední roky kolem sebe neustále slýchám písničku na téma „Za chvilku budou Vánoce a já ještě nemám napečeno/uklizeno/koupené dárky“. Jako by Vánoce měly nějakou normu, kterou je třeba naplnit.

Read More

KOKOSOVÉ HRUDKY

Kokosové cukroví u nás o Vánocích nesmí chybět. Kromě kokosových koleček, na která se teprve chystám, tu mám jeden recept, u kterého se můžete rozhodnout, jestli dáte přednost verzi pečené nebo nepečené.

Read More

POMERANČOVÉ BROWNIES

Abyste se dostali do čokoládového nebe, stačí opravdu jen kousek. Na první pohled vypadá, že tento koláč sníte na posezení. Brownies jsou však díky množství čokolády poměrně hutné a i malý kousek uspokojí všechny čokoholiky.

Read More

Žloutkové muffiny

Prvních pár druhů cukroví už mám napečeno, zatím ale čeká v krabici na promazání, slepování a polévání čokoládou, snad se k tomu dostanu zítra, ať vám můžu tenhle týden konečně přinést pár tipů na vánoční cukroví. Moc času už do Vánoc nemáme, že?

Read More
Loading

Registrace

Vyberte seznam(y):

Buďte s námi

Doporučujeme