ČLÁNKY Z BLOGŮ O Recepty

Třešňové taštičky

Od souseda jsme dostali mísu třešní, hned bylo jasné, že padnou do koláče. Měla jsem chuť na takový, kde třešně opravdu vyniknou – třeba třešňový páj se spoustou ovocné náplně a jen tenkou vrstvou křehkého těsta.

Read More

Věnečky s jahodami

O víkendu jsme byli pozvaní na grilovačku ke kamarádům a protože jsme neměli nic nosit, ale přece jen na návštěvu by se mělo něco přinést, padla volba na věnečky, které jsem chtěla už strašně dlouho vyzkoušet.

Read More

Jahodové blondies

Sezóna jahod dorazila i k nám! Lhala bych, kdyby napsala, že jde o moji nejoblíbenější. Miluji všechno ovoce a zeleninu a přechod z jednotlivých etap si náramně užívám.

Read More

… mini mini Pavlova …

zmenšuju nejen porci cukru, ale i velikost zákusků. Hlavně u Pavlovy je to nutné, když zrovna tady ubrat množství cukru nejde a vynechat ji, když je sezóna jahod nešlo 🙂

Read More

Jahodový džem s mätou

Určite všetci budete so mnou súhlasiť, že niet nad doma uvarený džem. Z mojej mini záhradky som pozbierala celkom slušnú úrodu jahôd a niečo som dostala aj od dcéry zo samozberu.

Read More

Francúzsky liaty čerešňový koláč

Čerešne nám už krásne dozrievajú a pečenie čerešňových koláčov je určite i u Vás v plnom prúde. Ja som už piekla bublaninu, makovú štrúdľu a včera som vyskúšala nový recept, ktorý je jednoduchý na prípravu (také mám najradšej) a všetkým chutil.

Read More
Loading

Registrace

Vyberte seznam(y):

Buďte s námi