ČLÁNKY Z BLOGŮ O Recepty

Žloutkové muffiny

Prvních pár druhů cukroví už mám napečeno, zatím ale čeká v krabici na promazání, slepování a polévání čokoládou, snad se k tomu dostanu zítra, ať vám můžu tenhle týden konečně přinést pár tipů na vánoční cukroví. Moc času už do Vánoc nemáme, že?

Read More

BROWNIES KULIČKY S PEKANOVÝMI OŘECHY

Znáte snad nějaký jiný návykový dezert, který je plný čokolády? Pro mě jsou to jednoznačně hříšné brownies. Hodně čokolády, křupavá krusta, hutný a tekutý střed. Kdo by odolal, že? A proč si vlastně nedopřát brownies i o Vánocích?

Read More

Čokoládovo-kokosová granola

Dneškem jsem zahájila vánoční pečení a snad to nebylo nějaké znamení, dopadlo to totiž neslavně. Pekla jsem kokosové čtverečky, spousta kokosu, kandovaného pomeranče, sušených brusinek a bílé čokolády, prostě samé dobré věci. Vonělo i vypadalo to báječ…

Read More

Bubácký dort…

… kdykoliv se Křemílka zeptám, co bychom si tak upekli, aniž by jakkoliv zaváhal, vyhrkne „DORT!!“… takže u nás by se dorty pekli klidně týden co týden…… a tak se až na výjimky už moc neptám 🙂

Read More

POHANOVO-DÝŇOVÉ DONUTY

Dnes pro vás vytahuju recept tak trochu ze šuplíku. O víkendu jsem toho napekla spousty, ale fotkami budu procházet postupně. A nechci vás ochudit ani o jeden recept. V tomto jsem využila znovu dýňové pyré, které postupně doplňuju do ledničky.

Read More
Loading

Registrace

Vyberte seznam(y):

Buďte s námi

Doporučujeme