I když v současné době kvůli celosvětové koronavirové pandemii všichni sedíme doma, za okny se pomalu probouzí jaro. A protože naděje umírá jako poslední, musíme věřit, že se vše zase co nejdříve vrátí do normálu a my si budeme moct teplé počasí vychutnávat plnými doušky. Jaké módní trendy ovládnou letošní ulice?

Nestárnoucí puntíky a proužky

Puntíky a proužky v módě symbolizují naprostou klasiku. Když jsou aktuálně trendy, člověk má tak nějak pocit, že je svět stále v pořádku. Na módních přehlídkách přitom návrháři představili nové kolekce, ve kterých mají jednotlivé kousky klasické drobné puntíky na tmavém podkladu. Nechybí však ani oblečení s velkými retro puntíky, díky kterému budete nepřehlédnutelní.

Květinové vzory nesmí chybět

Co by to bylo za jaro a léto bez květinových halenek a šatů. Rok 2020 v tomto ohledu nebude žádnou výjimkou. Populární něžné květy však v této sezóně nahradí spíše zemitější odstíny s někdy až naivně vyobrazenými květy.

Už máte halenku s balonovými rukávy?

Pomyslným must-havem letošní sezóny je také halenka nebo šaty s balonovými rukávy. Nadýchané topy přenesou pozornost k horním partiím vašeho těla a doporučujeme je kombinovat s úzkými kalhotami nebo džínami. Jedině tak halenka opravdu vynikne.

Volánek peplum se opět vrací

Pamatujete si doby, kdy se nosily topy a halenky s volánem těsně pod pasem? Není to tak dávno. Správně zvolený peplum top dokáže vytvarovat váš pas a zároveň opticky zmenšit vaše boky. Pokud navíc máte spíše chlapečtější postavu, peplum top si zamilujete. Díky němu si jednoduše vykouzlíte postavu s elegantními a sexy křivkami a lidé na ulici se za vámi otočí.

Vytáhněte propínací svetřík

Máte ještě doma kardigan s knoflíky? V tom případě ho letos na jaře rozhodně vytáhněte. Nosit ho můžete v kombinaci s elegantní pouzdrovou sukní i s ležérnějšími mom jeans. Fantazii se meze nekladou.