... i když jen zdánlivě...


... kdo sleduje můj IG či FCB tak asi zaznamenal, že jsme v pondělí měly s Terezkou cestovní den. Ráno jsme odvezly Křemílka do školky a pak jsme s kufrem naloženým obrázky  nabraly směr Hradec Králové. 

Až do ledna budou ty moje výtvory zpříjemňovat (alespoň tedy doufám, že zpříjemňovat) zimní a předvánoční čas všem velkým, ale hlavně malým návštěvníkům Atelieru HDD v Tomkově ulici.
A protože jsem za poslední dobu zjistila, že mě maximálně baví a hřeje, když moje tvorba se zaměřuje právě na děti, tak o to víc mám z této možnosti a nabídky radost. 

 Výstava je samozřejmě na zimní téma a obrazy jsem, krom pár kousků, malovala komplet nové. A tak i když to vypadalo, že jsem celý říjen někde lelkovala, opak byl pravdou a v ateliéru se mi to kupilo... 


... a dokonce začala už probíhat i cenzůra... takže byl už opravdu nejvyšší čas rámování a odvozu ;)
 Škoda jen, že nám nepřálo počasí a celou cestu nám propršelo :( 
Každopádně Terezce patří velká poklona, protože tu cestu zvládla naprosto bravůrně a protože si cestou zpátky dala šlofíka, bála jsem se, že večer neusne, ale ve finále odpadla do říše snů dříve jak Křemílek :)


... a já si včera sice užívala čistého stolu, ale jen zdánlivě, protože v tuto chvíli, už je zase plný rozházených štětců a barev a já se pouštím konečně do vašich objednávek a zároveň s nimi budu chystat ještě prosincovou výstavu do Třebíče...

... takže rozhodně musím doplnit zásoby kávy! :)

... a taky jsem moc ráda, že už mám malou pomocnici, která se vší vervou mamince pomáhá...A abych nezapomněla, v úterý jsem byla v tiskárně a příští týden snad už budou v prodeji vánoční přání ;) a krom původních motivů asi budou ještě 4další ;)... tak se těšte a držte pěsti, ať se výsledek povede ;)

No a protože Terezka chrupíkuje a mě zbývá ještě tak hodinka a půl, tak vám zamávám a zmizím k barvám!!

Krásný den!!
Vaše Šárka ♥