Letos byly Vánoce skutečně bohaté, asi až moc. Říkali jsme s manželem, že příští rok musíme zvolnit. Obě děti už vědí, jak to s Ježíškem je, takže se jim pokusíme vysvětlit, že o dárcích to není. Povíme si za rok, jak se nám to povedlo:-).

Já jsem si přichystala překvapení sama. Tedy ne že by mě manžel nepřekvapil dostatečně, ale to jsem předem nemohla tušit, že:-)? Každopádně i tak jsem využila nabídky Zuzky @iconioo a objednala si překvapení. Už asi víte, že taková mám ráda. Objednáte balíček a nevíte, co dorazí. Zuzka má stejnojmenný obchod a její sortiment znám, takže jsem se nebála. Tento dárek jsem rozbalila jako poslední. Podívejte, co jsem v něm našla.

Váza od mé oblíbené značky tinekhome, má takový mléčný odstín. Můžete ji využít i jako svícen. Váz mám asi milion, ale mám je ráda.

Další mléčné sklo je tahle polokoule – svícen.

Součástí balíčku byl i vonný difuzér, ten ale nafocený nemám. Vyfotila jsem tekuté mýdlo, které voní neskutečně, je přírodní, naprosto dokonalé.

Poslední věc je olej do vlasů. Ten součástí balíčku od Zuzky nebyl, naopak byl v balíčku od manžela. Já mu průběžně posílala tipy pro Ježíška a na tohle jsem časem úplně zapomněla. V balíčku byla vlasová kosmetika stejné značky a musím tedy říct, že mě i sestru neskutečně oslovila její vůně. Jde opět o přírodní produkty tentokrát něměcké značky, moje první zkušenost. Zatím jsem zkusila jednou, vůně na vlasech zůstává i po šampónu, to miluju.

Mezi dárky bylo i oblečení, sluchátka, knížky, podložka na jógu a další věci. Prostě jsem byla celý rok mooooc hodná:-), ale to vy určitě taky.

Tak ať je nám dobře i tento rok.

PF 2023!!!