vymoženost moderní doby, způsob komunikace a prezentace v současné době. Sociální síť, kterou asi všichni znáte, možná i používáte. Já se k vám přidala před pár týdny. Obecně se sociálním sítím spíše vyhýbám, ale pro IG jsem se rozhodla, protože je o fotkách a ty mě baví.

Za těch pár dnů, co vkládám fotky, jsem asi pochopila, proč někteří přešli z psaní blogů na IG. Je to děsně rychlé, pohodlné, máte neuvěřitelně rychlé reakce na svůj příspěvek. Vyfotíte něco mobilem a během pár vteřin už se vaše fotka vznáší éterem a vy dostáváte během chvilky “lajky” a zpětnou vazbu, většinou pozitivní. Dokonalé.

Co mě zaráží, to je množství fotografií, které tu najdete. Každou vteřinu přibývají další a další. Jakoby šlo pouze o rychlost. Já nestíhám vše zpracovávat:-). Možná i proto zůstávám i nadále u psaní blogu.

Teď se chystám na pár dní pryč, ale na IG bych fotky vkládala ráda. K tomuto účelu je prostě výborný. Většinou na mém účtu najdete podobné fotky jako zde, často dokonce shodné, ale komu IG vyhovuje více, můžete mě sledovat tam. Na blogu je fotek určitě o poznání více a taky pár slov – recepty, vysvětlení, postupy, popisy…

Ještě jednu nevýhodu to podle mě má. Pokud sledujete podobně zaměřené IG účty, třeba jako já většinu na téma skandinávský design, najednou získáváte pocit, že jsou si všechny interiéry více či méně podobné. Všude jsou ty kulaté vázy, ty samé obrazy, svíčky, plédy, polštáře atd. Až vás to omrzí. Já v poslední době díky tomu dost ušetřila, protože tím opakovaným sledováním stále toho samého jsem si uvědomila, že tohle už domů nechci, naopak tamto pořád ano, protože se mi to stále neokoukalo:-). Takže tahle “nevýhoda” může být ve finále výhodou, pokud ale na vás nebude mít účinek opačný: pocit, že chcete úplně vše:-).

Takže pro zájemce, můj účet zde, odkaz najdete i vpravo.

Dnes jen pár nezveřejněných fotek, ani na blogu, ani na IG:-) –  muffiny, jabloň…

Instagram…

Instagram…

Instagram…

Hezký prodloužený víkend.

Instagram…