Před pár týdny mě znenadání oslovilo Marianne Bydlení, zda bych nechtěla být součástí speciálního vydání NORDIC. Já kývla a začaly se dít věci:-).

Bylo to poměrně narychlo, do toho konec školního roku, kdy je hodně termínů, velmi rušno obecně, prostě hektika. Naše domácnost není vždy připravena na objektiv fotografa, i když to tak na fotkách nevypadá:-). Jsme normální rodina, kde se žije jako všude jinde:-).

No dobře, tak jsem tedy uklízela a uklízela. Aby toho nebylo málo, v časopise jsem měla být i já! To je pro mě nejhorší. Nerada se fotím, neumím se tvářit přirozeně, nejsem modelka s nacvičenými pohledy a úsměvy, netrénuji ani na u někoho tolik oblíbených “selfies”.

Příkaz zněl jasně: udělejte si hlavu! :-))) No tak jsem si ji den předem umyla:-))). Na víc nebyl čas. Fotograf Robert Tichý za to odpoledne zvládnul nafotit vše: bydlení, mě i děti, dokonce i Micku! Machr to je! Máte mě tam prostě takovou, jaká jsem….pohodlné oblečení, málo make-upu, vlasy ležérně, žádná velká ondulace.

Velmi mě potěšilo, že jsem se osobně setkala i se šéfredaktorkou časopisu Karolínou Hůlovou. Moc příjemná osoba, kterou její práce nesmírně baví.

Byla to pro mě další zajímavá zkušenost a hlavně jakési zadostiučení, že to, co dělám, zřejmě někoho zajímá, možná i baví:-). Děkuji za tu příležitost.

Už jen pro pořádek dodávám, že jde o dvojčíslo, kdy z jedné strany listujete klasickým časopisem Marianne Bydlení a z druhé strany Marianne Bydlení Nordic. V dřívějších letech vycházelo Nordic samostatně, letos je tomu trochu jinak.

Teď právě na IG dávám jedno číslo k dispozici. Chcete-li a máte-li tu možnost, zanechte tam komentář do pátku a já někoho vyberu během víkendu.

Hezký den.