A protože jsem neskutečný prokrastinátor a blogování je přeci jenom o trošku zajímavější než vláda Habsburků, připravila jsem si pro vás další článek. Jde spíše o takovou inspiraci, koláž, jak by měl vypadat můj vysněný toaletní stolek. (Kdybych nehleděla na rozpočet, fakt, že by se mi nikam nevešel, a tak…)

Byla mi nabídnuta spolupráce s Favi.cz. Jedná se o místo, které musíte nutně navštívit, pokud zrovna zařizujete nový byt (v mém případě třeba i kolej) a ve světě interiéru se nepohybujete s jistou nohou. Nejde pouze o e-shop, kde si koupíte žluté křeslo na bílém pozadí. Jde o stránku, kde žluté křeslo bude zakomponované v obývacím pokoji, a vy budete mít jakousi představu, jak křeslo ladit se zbytkem nábytku. 

Nejedná se tedy přímo o prodejce, jde o zprostředkovatele inzercí různých stránek prodávající nábytek a bytové doplňky. Všichni jistě známe Bonami, že? (Tam mrkněte taky.) A pokud Vás zajímá, jaké všechny důležitosti a nedůležitosti by se měly nacházet u mě doma, tak pojďte být zvědaví.

BÍLÁ, BÍLÁ, BÍLÁ, BÍLÁ, KOMU BY SE NELÍBILA?
Momentálně jsem si bílou barvu, co se nábytku týče, neskutečně oblíbila. I když jsem pořádné nemehlo a čisté u mě nezůstane dlouho nic, riskla bych i sněhovou toaletku. Samozřejmě, že nesmí chybět můj ženský vzor Marilyn, vyobrazená na plechové tabuli. Štětce na make-up, vatové tamponky a další nezbytnosti bych uchovávala v roztomilých dózách. Kapesníčky v bílém zmuchlaném stojánku, yankee candle a pořadač na makeup nesmí na mém stolku chybět, stejně tak písmeno M s LED světýlky. (Fajn, to už se možná trochu rozmazluji.) 

Protože jsem minimalista tělem i duší, nechala bych můj stoleček vcelku prázdný. (On by se tam pořádek zanedlouho stejně udělal sám.) Možná bych časem přidala ještě nějaké obrázky, citáty nebo podobné dekorace, ale nijak zvláště bych ho nezdobila.

A teď jsem zvědavá já. Jak by vypadal Váš vysněný toaletní stolek?
JAK VYPADÁ MOJE VYSNĚNÁ TOALETKA?