V týdnu dcera slavila osmé narozeniny. Udělali jsme si jen komorní předání dárků a malé posezení v rámci naší rodiny, ale dnes se koná oslava pro děti, takže mě čeká dost příprav, hlavně dort. Dělám jednoduchý, základ mám od Lucky z blogu Nesto, pak jednoduše dozdobím, snad se povede. Na zdobení zahrady se těším. To je výhoda letních dětí, slavíme venku.

Pro děti chystám malování na kamínky, tetovací salón a menší hru, kdy si rozbalují dárek. Kdysi jsem tento nápad zahlédla u Moniky z kopečku, je to už mnoho let a praktikuji to zatím stále. Vezmu drobnosti a balím tolik balíčků do sebe, jako je účastníků oslavy. Takže součástí druhého balíčku je nějaká drobnost a zárověň již i první zabalený balíček, snad je to srozumitelné:-). Na konci tedy máte jeden dárek. Poté se pouští hudba, dárek koluje v kruhu mezi dětmi a když hudba přestane hrát, ten, kdo má dárek v ruce, rozbaluje – jen první “slupku”, poté se celý proces opakuje, dokud všichni nerozbalí jeden balíček.

Nejdříve pár fotek z oslavy u nás.

A tady se dostávám k názvu článku. Do balíčku pro děti jsem dala několik dorbností z Bonami. Ano, seženete tam i hračky.

makronky jsou ve skutečnosti gumy
tetovačky – část použiju v tetovacím salónu, část je v balíčcích pro holčičky
poslední drobností jsou fixy od značky Djeco
a tady je dárek pro kluka – kompas, zároveň vidíte již předchozí zabalený dáreček v tom růžovém papíru se srdíčky, ten se stal součástí toho chlapeckého, ale při rozbalování si klučina vezme jen kompas a fixku a ten růžový balíček poté bude kolovat dál
a toto je už finální balíček

A já už musím pádit, abych všechno stihla:-). Určitě se pokusím nafotit i výzdobu, tak tžeba zase příště.

Mějte fajn den. Kéž by to tak platilo v tyto dny i na Moravě.