Hezký den vám přeji! Dnes bych se s vámi chtěla podělit o recenzi několika opravdu krásných nových produktů. Určitě už jste zaznamenali novinky značky Dior, hlavně jejich nové balzámy Lip Glow To The Max a lesky na zvětšení objemu rtů Lip Maximizer. Takže dnes vás čekají nejen moje zkušenosti a porovnání s původními odstíny, ale také swatche. :)
Asi neznám víc fotogenický balzám na rty, než je právě Dior *Lip Glow To The Max. Vypadají jako bonbóny, voní jako bonbóny a na rtech jsou nezkutečně příjemné. Mám několik původních, takže texturu mohu porovnat, ale nepřijde mi zas až tolik odlišná. Možná nové balzámy o malinko víc hydratují a samozřejmě je v nich mnohem víc lesku a třpytek. Z původních mám odstín Holo Pink a ten obsahuje třpytek sice méně, ale za to jsou větší a tím pádem i víc holografické.
Balzám Holo Pink z původních odstínů ale není totožný s tím novým, ten je o malinko víc růžový a má víc menší třpytek. Přijde mi že původní odstín je něco mezi novým Holo Pink a novým Pink, ale má menší intenzitu pigmentace.  Třeba odstín pink je teď nově o trochu barevně výraznější, než byl ten původní (rose), nebo mi to tak aspoň na mých rtech přijde.
 
 
Jak se dá čekat, jsou to lesklé balzámy na rty, takže výdrž je spíš menší, vydrží mi na rtech zhruba hodinu až dvě a pak je potřeba aplikovat je znovu. Jsem s tím úplně v pohodě, protože nic víc od podobného typu produktu nečekám, pokud dáváte přednost komfortu a krásným lesklým barvám, respektive. spíš jemně zabarveným rtům s lehkým třpytem, Lip Glow To The Max si zamilujete. Všechny odstíny obsahují malé nenápadné třpytky, ty na rtech vytvářejí pouze odlesky, nejsou vidět vyloženě třpytky.
Dostupné jsou v šesti odstínech, které můžete vidět na fotkách. Ačkoliv to ze swatchů může vypadat, že jsou si hodně podobné, na rtech jsou rozdíly mezi odstíny vidět dobře a rozdíl je i v barvě třpytek / lesku, který balzámy mají. Holo Pink má třpytky růžové, fialové i zlaté, odstín Pink má růžové třpytky, odstíny Coral Rosewood zlaté třpytky / lesk a odstíny Raspberry stříbrné a Berry stříbrné a fialové třpytky / lesk. Všechny odstíny lehce zabarvují rty, takže i po šetření na nich chvíli zůstává jemný nádech barvy.
 
 
Dior Addict *Lip Maximizers mi přijdou úplně stejné jako ty původní, což je dobře, protože je mám ráda už velmi dlouhou dobu a jestli bylo složení změněno, nevšimla jsem si toho. Přibyly ovšem nové odstíny, doteď byl pouze jeden odstín - Pink, velmi jemná lesklá růžová, hodně přirozená a ta zůstala a přibylo k ní pět dalších odstínů. Stejně jako u Lip Glow jsou to Holo PinkCoralRosewoodRaspberry Berry. Jediný odstín s viditelnými třpytkami je Holo Pink a na rtech se díky nim leskne úplně nejvíc, i když všechny jsou opravdu hodně glossy.
A co Lip Maximizers umí? Pokud jste náhodou nečetli některý z článků, ve kterých jsem o nich psala, dnes vám to připomenu. :) Tyhle lesky na zvětšení objemu rtů nepálí, rozhodně nejsou nepříjemné. Spíš tak lehce chladí a brní a i to jen chvíli, na začátku  hned po nanesení. Rty lehce vyplní, nečekejte žádné šílené zvětšení, ale opravdu se trochu zvětší jejich objem. Na pohled jsou rty plnější a vyhlazenější. Ze zkušenosti mých kamarádek mohu říct, že čím větší rty máte, tím je zvětšení víc vidět.
 
 
V mém případě zmizí drobné linky, rty jsou o trochu větší a extra jemné. Porovnání několika lesků na zvětšení rtů najdete v tomto článku. Co je podle mě perfektní bonus, je péče, protože Lip Maximizers o rty i pečuje a to docela výrazně. Rozhodně hydratují a pokud nemáte extra suché rty, nahradí i balzám.
Výdrž je typická pro lesk na rty, průměrná a vydrží půl hodiny až hodinu, podle toho, kolik toho sníte a vypijete (a jak moc mluvíte) během nošení. :) Lesky jsou poměrně dost pigmentované, s výjimkou odstínu Pink, který je jemně růžový a nenápadný a odstínu Holo Pink, který je víc vidět díky spoustě třpytek. Zbytek odstínů je na rtech rozhodně vidět. Nejedná se o plné krytí ale třeba u malinových a berry odstínů je barva intenzivnější.
 
 
Protože se většinou třpytky na fotkách moc neukazují a jsou vidět jen když jsou fotky rozostřené, vyfotila jsem vám lesky i balzámy i právě takto. Plus jsem vám pro porovnání vyfotila i původní Lip Glow v odstínu Holo Pink a také Matte Pink, který teď už nejspíš nebude. Pokud chcete vidět některé odstíny i na rtech, mrkněte na výběr z příběhů (highlights) na mém Instagramu, výběr se jmenuje Beauty Tips /kosmetické tipy, kde ukazuji všechno možné, včetně třeba swatchů rtěnek a tak podobně. :)
 
 
Jako obvykle jsem bojovala s tím, jak označit PR vzorky. :)) V článku s Nákupy a PR balíčky jste totiž mohli vidět, že jsem dostala od zastoupení Dior všechny odstíny balzámů a lesků. Ještě předtím jsem si sama koupila Lip Maximizer v odstínu Pink a Holo Pink a Lip Glow v odstínech Holo Pink, Matte Pink a nový Coral. :) Chtěla jsem vše uvést na pravou míru, protože mi samozřejmě tenhle nádherný Valentýnský balíček udělal nesmírnou radost. Právě proto, že mám tyhle balzámy a lesky moc ráda už velmi dlouho, sama si je kupuji a všem je doporučuji. ;)
Když jsem tedy učinila technickým náležitostem zadost, chci se vás zeptat, jak se vám Lup Glow To The Max líbí a jestli vás také nadchl jejich bonbónový design. :) Máte doma nějaký Lip Glow, nebo Lip Maximizer a jaký odstín vás zaujal nejvíc? :) Budu se těšit na vaše komentáře a přeji hezký zbytek dne!