Tak po dlouhé době zase zde. A to s velkou novinkou. Oslovila mě úžasná a milá Terezka z Milky.cz, zda bych pro ní nenafotila pár fotek s produkty z jejího e-shopu. Proč by ne! Jednak je to věc, kterou dělám s láskou a velkým nadšením a jednak fotit produkty značek jako je ZAKKIA a COOEE je takové pohlazení po mé stylingové duši.

Ručně vyráběné vázy COOEE se svým sametovým povrchem jsou již téměř ikonou pro všechny, kteří se v bytovém designu jen trochu orientují. Všichni dobře známe porcelánové, na dotek sametové kouličky, které se vyrábějí v několika průměrech a v mnoha barevných variantách. U Terezy však nyní můžete vybírat i ze skleněných váz, což jsou mladší sestřičky těch porcelánových. Jsou mladší, ale neméně krásné. Novinkou jsou také porcelánové vázičky z kolekce Collar, které mají navíc ještě hrdlo. Kombinací všech zmíněných COOEE kouliček vytvoříte dokonalou dekoraci kdekoliv ve vašem interiéru.

Krásnou minimalistickou záležitostí jsou rovněž svícny od COOEE. Pokud se rozhodnete si pořídit třeba rovnou čtyři kusy :), na Vánoce si z nich můžete vytvořit dokonalý adventní svícen, který stačí dozdobit několika větvičkami chvojí. 

I v Austrálii umí. Čehož jsou důkazem všechny produkty ZAKKIA Handmade Homewares. Opět se jedná o ručně vyráběnou keramiku. Při prvním pohledu a pohmatu vám bude jasné, že vše je vyrobeno s velkou pečlivostí a láskou, s důrazem na kvalitu. Mě asi nejvíce zaujaly, hlavně atypickým tvarem a zpracováním, jejich květníky, které můžete umístit i do exteriéru. Jejich kuchyňské nádobí, zejména hrnky, je jak dělané do ruky. I tady mám svého favorita. Stala se jím nádobka na vinný ocet (chcete-li olivový olej), která je opatřena korkovou zátkou pro pohodlné doplňování. Temně černá dóza s víčkem se hodí na uschování jakýchkoliv drobností v koupelně nebo v kuchyni .

Dnešní výčet je jen málo z toho, co můžete pořídit v Terezky nádherném e-shopu. Podívejte se k ní třeba na plakáty, koše nebo dubová prkénka od NUR Design. Je prostě na co se dívat a z čeho vybírat.

Konec řečí a pojďte se společně se mnou podívat na všechny ty stylové kousky, které jsem měla čest vyfotit a představit.

Mějte se bájo,

Katka