A je to tu! První už tak nějak vánoční dekorace.

Minulý týden jsem dostala balíček radostí z Bonami.cz a hned jsem si je doma naaranžovala.

Před nějakou dobou jsem viděla nápad zavěsit nad okno březovou větev a nazdobit ji vždy podle sezóny nebo momentální nálady. Při našich cestách nebyl problém materiál sehnat. Pár dnů schnula u krbu a teď už visí. K upevnění jsem potřebovala jen provázek, který jsem navlékla na konstrukci rolety nad oknem. A co jsem si na ni dala? Kromě vánočních dekorací a eukalyptu také tuto hvězdu, nebo, chcete-li, ježka značky Boltze, skvěle totiž barevně ladí s okolním nábytkem. Ještě plánuji přidat více zeleně, možná jehličnaté větvičky.

Ozdobila jsem si i nějaké nové nádoby.

Talíř značky Kähler je nádherný. U nás najde více využití: jako talíř klasicky na jídlo, ale teď třeba jako podnos na svíčku a další dekorace. Ty jsem vybrala ve zcela přírodním duchu.

Podobně i tato kameninová miska značky Bitz Mensa. Dostala mě svojí barvou i vzhledem. Určitě ji využiju na jídlo, možná na posílání vánočních lodiček, ale tady máte fotopostup na jednoduchou vánoční dekoraci: svícen.

Budete potřebovat: misku, aranžovací hmotu, svíčku a přírodní materiál, já použila mech, oříšky, větvičky drátovce.

A nesmím zapomenout ani na tvarově zajímavý květináč značky A Simple Mess, kam jsem zatím dala vánoční hvězdu. Její barva oslovila mě i mé sledovatele na IG. I v tomto květníku si dovedu představit svíčku, aby vznikl nevšední svícen.

A tak začalo mé vánoční tvoření. Strašně mě to baví a to ještě nezačal advent:-). Kdy plánujete začít vy?

Mějte se krásně.