Štítek: Život s Italem
Bydlíme spolu, spolu s Italem

Ital za mnou před pár dny přišel s tím, že jsem dlouho už nic nenapsala "o nás". No, taky si říkám. A přitom se stalo tolik. Přestěhovala jsem se! Už zase. Tentokrát však poprvé trochu neobvykle. Bydlím totiž s chlapem. A poprvé s tím mým. Ja…

Přečtěte si více

Co se děje, když Italové vyrazí na hory a nasněží?!

Italové milují sníh, ale jenom na horách. Abych byla pesnjí, milují sníh jenom na sjezdovkách. To je totijediné místo, kde jsou na nj pipraveni! Jakmile zane padat na silnicích, je to jedna velká italská komedie. Aneb když Čeka vyrazí s Italy na hory a jako jediná si umí poradit se zimními etzy! Tedy téměř poradit! 

Aujedeme s Italem kamkoliv, vdy to má poádné grády. Prostvdy následuje njakpolokatastrofickscéná. Tím myslím katastrofickz pohledu Ital. Oni totivánumí udlat drama ze veho. Take i ze snhové boue, která nás letoní hory potkala. A ujsem si myslela, e si tentokrát ádnou vtipnou historku nezapíu, kdyjsme vichni zdraví a iví sedli v auta míili po víkendové lyovace zpt do Verony. Ty mení aspekty jako porouchané auto uprosted noci pi cestna hory i incident na sjezdovce, kdy jsem la vinou mého drahého k zemi a pak se kvli tomu vichni dalí hodinu hádali (samozejmmoje verze, on by vám incident popsal trochu jinak), ani v potaz neberu.

Přečíst celý příspěvek »

Přečtěte si více
načítání