Z bacila se vyklubal covid, a tak jsem se musela na nějakou dobu odmlčet. Ještě nejsme úplně fit, ale už jsem našla síly něco nafotit. Stále čekám, až se vrátí čich a chuť na kafe:-). Nešlo tedy o žádnou rýmičku, ani náhodou, dlouhé dny v posteli, nechuť dělat cokoliv, bolesti, ale věřím, že už bude lépe.

Tipy na dárky, ano, dnešní téma. Koukám, jak se to na Instagramu hemží vánoční tématikou, ale on je tu advent už za necelé tři týdny!!! Já si už nějakou dobu sbírám dárky a dárečky do šuplíku. Některé jsou vánoční, jiné dětem do adventního kalendáře, třeba někoho inspirují. Já bych naopak potřebovala inspiraci pro mužskou část naší rodiny, tam tedy hodně tápu.

První je tento interaktivní Betlém od Albi. Vloni jsem dětem dala do adventního kalendáře podobný produkt Adventní kalendář, kdy každý den jsme otevřeli jedno políčko a poslouchali příjemný hlas, který nás seznamoval s tradicemi Vánoc, nádhera! Proto letos podobná publikace, protože vloni už jsem ji pak nesehnala. Je třeba elektonická tužka, ale tu už máme doma déle.
trochu toho tvoření pro Baru z obchodu Matylda a Hugo Shop

Tyhle nezbytnosti ocení asi každá slečna. Něco půjde do kalendáře, něco pod stromek. Obojí též z obchodu Matylda a Hugo Shop.

A pak tu mám pár drobností kosmetických. Všechny jsou z Bella Rose.

Mýdla Almara Soap asi představovat nemusím. Tohle je pro mě. Hrozně se mi líbil dyzajn ve tvaru domečku, voní úžasně, jak si matně vzpomínám:-), za mě moc milý dárek.

sůl do koupele
další menší mýdlo, koupíte ho za pár kaček, najdete ho na stránkách BR v několika vůních
čaj, který jsem koupila spíše kvůli jeho vzhledu:-), dražší, ale k těm Vánocům to , myslím, patří, dopřát si někdy něco nevšedního

Tak to jsou zatím všechny tipy, drobnosti. Za jakékoliv nápady od vás budu také ráda. Další vám snad představím příště a také pro vás budu mít možnost získat knížku s vánoční tématikou.

Opatrujte se, ať si ten nastávjící čas můžete užít v radosti a ve zdraví.