Byt bez hypotéky nebo vlastní domek je snem mnoha lidí. Takový sen si teď splní maminka tří dětí, která vyhrála ve Sportce 1 726 101 korun. Výhru hodlá investovat do vlastního domu.
Život rozvedené ženy, která se musela postarat o tři děti nebyl procházka růžovou zahradou.
„Z mého platu nám peněz nikdy moc nezbylo. Nebudu zastírat, že to někdy bylo opravdu těžké,” svěřila se žena, když si pro výhru přišla do budovy Sazky.
Tiket do Sportky si kupuje asi dvakrát do měsíce a jejím favoritem je Sportka. „V minulosti už jsem vyhrála moc hezké peníze, bylo to tuším asi 27 tisíc korun,” vzpomíná sympatická Češka.

Tiket pořídila v obchodě

Tiket si koupila před pár týdny v obchodě, kam se stavovala s dětmi na nákup.
„Stejně jako snad všechny děti, ani ty moje nemají nakupování moc rády. A tak jsem jim slíbila, že hned potom, co zaplatíme, se stavíme pro tiket Sportky, protože tentokrát určitě vyhrajeme dost peněz na vlastní domeček,” směje se teď už loterní milionářka.

O výhře se dozvěděla z aplikace

Vsazená čísla si žena zkontrolovala po slosování přes mobilní aplikaci. „Měla jsem takové tušení, že by to tentokrát mohlo vyjít, takže jsem byla celkem zvědavá. Částka, kterou jsem chvíli po naskenování tiketu uviděla na displeji, mi ale přesto vyrazila dech.”
O výhře nejdřív informovala svého partnera. Poté radostnou novinku oznámili také dětem.
O tom, co udělají s penězi, už mají také rozhodnuto. „Spolu jsme začali vybírat nějaký malý domek, kam se snad už brzy přestěhujeme. Doufám, že v něm všechny děti budou mít vlastní pokoj,” svěřila se výherkyně.

Zahrajte si i vy ve Sportce o milionové výhry

Vsadit si lze na mnoha prodejních místech Sportky, na poště, skoro v každé trafice, u čerpacích stanic a v různých obchodech. Nebo si můžete vsadit v klidu vašeho domova online. Losování probíhá každou středu a neděli. Pokud je mimořádné losování, probíhá minimálně jednou za měsíc a losuje se v pátek.
Cena sázenky se odvíjí od počtu vsazených sloupců, každý vsazený sloupec se šesti čísly stojí 20 Kč. Šance stojí také 20 Kč, navíc hrajete o nejvyšší výhry v Superjackpotu. Když vsadíte všech 10 sloupců a Šanci můžete vyhrát Superjackpot. Za celý vyplněný tiket 10 sloupců a hru Šance zaplatíte celkem 220 Kč.
Šance je doplňková hra, u které se losuje šestičíslí. Ve hře Šance je celkem šest výherních pořadí a velikost výhry závisí na počtu shodujících se čísel.
Výsledky slosování Sportky si můžete zkontrolovat na internetu, nebo v prodejním místě Sazky.
Zdroj: sazka.cz
Úvodní fotografie je pouze ilustrativní a nezachycuje skutečnou výherkyni. Fotografie Pixabay