Krásnou slunečnou neděli!
Už na svém dřívějším blogu jsem psala o svítících kuličkách BALL-DE-SIGN (příspěvek najdete zde) a jak jsem s nimi spokojená. Doma máme celkem 3 sady plus kuličky navíc v dalších barvách, takže můžeme varianty různě obměňovat. My máme variantu do zásuvky s praktickým vypínačem, takže nemusíme pokaždé tahat za šňůru ze zásuvky, když je chceme vypnout. Na výběr mají na e-shopu BALL-DE-SIGN samozřejmě i variantu na baterie.
To, že si můžete namixovat vlastní sadu barev, je jasné. Zvolit si můžete linii, kdy jdou kuličky hezky za sebou nebo okruh. Zkrátka jak Vám to vyhovuje. A pokud se nemůžete rozhodnout, které barvičky vybrat, můžete zvolit už hotové sady nebo si zkrátka jako já přikoupíte ještě další barvičky kuliček a nakombinujete si to hezky až doma.
A proč Vám to všechno vlastně píšu? Protože jsme se společně s Jančou z BALL-DE-SIGN vytvořily úplně novou kombinaci barev, kterou vidíte na mých fotografiích a o tuto sadu si zasoutěžíme. Soutěž bude probíhat na mém Instagramu a Vaším úkolem bude dát sadě jméno. My pak s Jančou vybereme jednoho z Vás, komu sadu svítících bobulí pošleme.
A jak se tato svítící sada líbí Vám? Napište mi do komentářů.
Užívejte sluníčka!
Lucie