Já vím, že je teprve půlka listopadu, ale já nemůžu jinak:-DDD. Těším se, moc, jako každý rok. Objednávám dárky, vymýšlím dekorace, každý rok něco nového přikoupím.

Poslední úlovky jsou závěsné kovové dekorace House Doctor v podobě stromků a zelená váza Kähler, kterou bych ráda zakomponovala do štědrovečerní výzdoby na stůl, ale možná že nakonec vymyslím úplně něco jiného. Tohle bývá obvykle spontánní.

Váza Kähler je takovou ikonou mezi vázami. Mně se líbí ty vroubky i její tvar, velikost je tak akorát, když do ní dám květinu, uvidím u stolu do očí těm, co budou sedět naproti. Váz v podobné velikosti mnoho nemám, pokud vůbec. Mně ale hlavně uhranula ta barva! Zelenou miluju obecně, hlavně na oblečení, kdo mě zná osobně, ví. Značka Kähler už jednu zelenou má, i když i to je pěkný odstín, tenhle se mi do vkusu strefil naprosto přesně. Asi to není barva pro každého, o to víc mě láká:-). Prozatím je v ní cannela, protože v objednávce jsem musela zvolit balení 20 ks, cannela teď bude všude:-D, ale to mi neva.

Doma už se nám vede lépe, karanténa nám dospělým dnes končí, mladší dcera ještě týden, i když po celou dobu vypadá mnohem zdravěji než my:-). Je mi s podivem, že syn za celou dobu nic nechytil. Čtyřikrát testovaný a vyšel negativní, ale i to je prý možné.

Opatrujte se, ať si tu vánoční náladu můžete užít ve zdraví. Také už to na vás jde, ta adventní nálada, nebo ne?

Hezké dny.