Letos se mi podařilo vypěstovat ze dvou sazenic!!! tři dýně!!!! Ano, taková já jsem zahradnice:-). Sklizeň malá, ale jako dekorace doma postačí.

Dýně jsem zavřela pod drátěný poklop. To je další věc, kterou jsem našla v balíku z Bonami. Má dřevěný podnos, který určitě využiju i samostatně. Poklop sice neochrání jídlo před hmyzem, ale já věřím, že třeba před kočičími tlapkami ano. Doufám:-).

Tak se mi sem pomalu vkrádá podzimní tématika.

Letos je ten začátek září velmi náročný. Manželovy změny v práci způsobily, že naše zajeté zvyky a rutina se musely místy od základu změnit. Je to vyčerpávající, ale snad si to časem sedne /rozuměj: snad si časem zvyknu, protože méně toho asi nebude/.

Baru v týdnu musela zůstat sama doma, prvně, ale daly jsme to. Chladná rána a rýma je tu hned. Byla jsem moc vděčná za slunce tento týden.

Stihla jsem poslední Hartlův počin v letním kině Prvok Šampón Tečka a Karel. Příjemně jsem se odreagovala, byla to akce na poslední chvíli, ale ty bývají nejlepší. Dnes vyrážím do Prahy na Dyzajn Market po strašně dlouhé době. Zatím se mi moc nechce, snad se to zlomí.

Hezký víkend všem.