Zvažovali jste v posledních dnech návštěvu Malty? Léto totiž ještě nekončí a tento krásný ostrov má hned několik dalších důvodů, proč říct dovolené na Maltě ANO! A to o to více, pokud patříte mezi hudební fanoušky. Tohle září je totiž plné skvělých hudebních událostí na Maltě.

Všechno to začíná venkovním hudebním koncertem Malta Rocks, který se koná 17. září a kde můžete vidět hudebníky jako Destiny, Lapes nebo Red Electrick. O týden později budete mít možnost vidět světově proslulý koncertní orchestr BBC, který uvede legendární It’s a Kind of Magic – The Queen Story. Třetím vrcholem měsíce je Pete Tong Classic – kultovní událost elektronické hudby.

Pojďme se tedy na tyto události podívat zblízka:

Malta Rocks – 17. září

Září plné skvělých hudebních akcí na Maltě 1

Granaries ve Florianě navštíví některé z nejžhavějších hudebních talentů a umělců v zemi. Malta Rocks představí: Destiny, Kantera, Kersten Graham, Lapes, Michela, Mikaela, Matthew James and Band, Owen Leuellen, Red Electrick, The Busker, The Rifffs, Tribali a Wayne and Band.

„Tato událost je přehlídkou talentů, který na našich ostrovech máme, a  také dává za pravdu všem věcem, které v průběhu let na ostrově udělaly zúčastněné strany, s cílem zlepšit zábavní průmysl,“ řekl producent koncertu Mark Grech.

Vstupenky i více informací najdete zde.

BBC Concert Orchestra – 24. září

Září plné skvělých hudebních akcí na Maltě 2

The BBC Concert Orchestra přínáší legendární It’s a Kind of Magic – The Queen Story. Velkolepý koncert, který vypráví příběh hudební skupiny Queen. Můžete se těšit na největší rockové hymny světa!

60členný koncertní orchestr BBC a dynamická rocková kapela společně s obsazením hvězdných zpěváků zahrají písně Jimiho Hendrixe, Led Zeppelin, Arethy Franklinové, Johna Lennona a dalších, společně s klasikou Queen, včetně opětovného vytvoření celý legendární set Live Aid ze stadionu ve Wembley.

Mimo jiné se můžete těšit na hity včetně Killer Queen, Somebody to Love, Don’t Stop Me Now, Under Pressure, We Are the Champions, Bohemian Rhapsody a dalších!

Vstupenky i více informací najdete zde.

Pete Tong Classics – 28. září

Září plné skvělých hudebních akcí na Maltě 3

Samotný DJ, broadcaster a průkopník tance Pete Tong bude na Maltě společně s The Heritage Orchestra (HER_O) a dirigentem Julesem Buckleym na koncertě, na kterém se někteří z nadčasových klasiků dočkají návratu do éteru.

Pete Tong Classics slibuje ikonickou událost klasické elektronické hudby.

Vstupenky i více informací najdete zde.

 Všechny akce jsou organizovány podle protokolů COVID-19, které v současné době používají zdravotnické úřady. 

Další skvělé události na Maltě

20. září se můžete těšit na grandfinále ohňostrojové show Malta Fireworks Special Show v Quarry Wharf, Valleta. Nenechte si ujít příležitost užít si skvělou noc s ohňostrojem nad Velkým přístavem.

25. a 26. září se koná Malta International Airshow, tedy mezinárodní letecká show! Přijďte si užít malá letadla, rychlé nadzvukové tryskáče, helikoptéry i národní akrobatické týmy, které se tu předvedou. Show se zúčastní týmy více než z 8 zemí.

Kromě těchto akcí je tu však mnoho dalších věcí, které na Maltě můžete podniknout. Zkuste potápění, plavbu lodí, jízdu na kole, skalní lezení, jízdu na kajaku nebo si jen užijte maltské jídlo, odpočine si na písečných plážích nebo průzkum historických míst.

Září plné skvělých hudebních akcí na Maltě 4

Bezpečná dovolená na Maltě

Věděli jste, že Malta je jedničkou mezi očkováním pokud jde o turistické destinace v rámci EU? Více než 82% dospělé populace je nyní očkováno alespoň jednou dávkou vakcíny COVID-19.

Malta také oficiálně uznává digitální očkovací certifikát Covid-19 od EU, Švýcarska, Turecka, Spojených arabských emirátů, Spojeného království, Srbska, Gibraltaru, Jersey, Guernsey, Kataru, Egypta, Libanonu, Albánie, Austrálie a USA Ameriky. Více informací týkajících se aktuálních opatření proti Covid-19 najdete zde.

Dostat se na Maltu je jednoduché

Na ostrov létá přes 18 leteckých společností, což velmi usnadňuje plánování vaší cesty na Maltu. Vyberte si ta správná data a podívejte se na dostupné lety zde. 

Mrkněte i na Instagram protože uvidíte, že je opravdu na čím jet.

The post Září plné skvělých hudebních akcí na Maltě appeared first on Czech the World.