Čtvrtek jsem strávila s kamarádkou a našimi prcky v místě Farmapark Soběhrdy. ~ na to, že to mám skoro za barákem mi to trvalo celkem, nevím přesně, asi 364 dní a 2 hodiny, dlouho tam dojet ~
Tak ve zkratce. Mé nadšení z toho, že mé dítě poběží pozorovat zvířátka trošku převálcovalo zaparkované golfové vozítko, což se stalo cílem jeho zájmu. Dobře, přišlo na řadu krmení, Maxíček dostal granulku a místo toho aby jí dal kozlovi, strkal jí do pusy sobě. ~ nebojte, stihla jsem zakročit ~ Šly jsme se tedy projít, areál je krásně udělaný, obklopený zvířaty z každé strany. Maxík se rychle aklimatizoval a předvedl své, celkem dost povedené zvířecí schopnosti, trvající asi půl hodiny. ~ prostě chtěl zapadnout ~

Každé dítě si zde přijde na své, ~ pokud teda je nezajímá nic jinýho než jen a pouze kamínky jako v našem případě ~ ať už na venkovním, vnitřním hřišti, u krmení zvířátek, na skákajících boulích či u promítání pohádky.
U hřiště je bistro, kde jsme si daly výborné slané palačinky, nakrmily děti, uspaly aaaaa šly si užívat nějakých těch houpaček. ~ je pravda, že pár divných pohledů tam prolítlo, byly jsme trošku šílené, ale co, my si to užily 🙂 ~  Heslo parku zábava pro celou rodinu jsme tedy rozhodně potvrdily. Jinak toalety a přebalovací místnost je zde samozřejmostí.
Brzy se bude otvírat nová velká restaurace a buduje se taky bobová dráha na zimní i letní použití, juchuuuu to bude něco.

Jo a málem bych zapomněla, malá Ems tam byla poprvé na pískovišti a my byli u toho, yeees 😀

Pokud ještě bude babí léto, nebo hezký, nešedý podzim, určitě vyražte a klíďo dejte vědět, ráda se přidám.

http://farmapark.eu

A jde se na nějakou tu obrazovou dokumentaci, myslím, že ta řekne vše.

Hezký pondělní hnusno-šedivý den přeju, hlavně s úsměvem.

Vaše BYLYLU