„Love without barrier.“ Někdo si možná řekne jen krásná fráze… Při bližším prozkoumání e-shopu Garden Carrier vás toto nenapadne ani náhodou. Na začátku tohoto e-shopu stálo ergonomické nosítko z biobavlny, na jehož dalším zdokonalení paní majitelka Nina stále pracuje. Postupně se nabídka e-shopu rozrostla o další sympatické kousky. 

A jak sama Nina říká: „Love without barrier, tedy láska bez hranic, bariér… Jde jak o lásku mezi maminkou a miminkem, plně podporuji nošení dětí, tak i lásku sama k sobě. Nic nemusí bránit tomu, abych se cítila, že nosím oblečení, které bylo vyrobeno u nás a byla za něj zaplacená poctivá odměna za jeho výrobu. Mohu si užívat kosmetiku, která je v BIO kvalitě a bez konzervantů a všechny drobnosti nebo i velké věci si mohu uchovávat v taštičkách z pravých listů.“ Takže pokud sháníte nějaký neotřelý dárek na poslední chvíli jako já, určitě nakouknětě do Niny e-shopu.

Od včera běží na mém IG účtu giveaway, ve které můžete vyhrát papírovou origami lampu Sova. Soutěžit můžete od dnešního dne i zde na blogu. Stačí si přečíst tyto jednoduchá pravidla:
1. Sledujte Niny e-shop na FB nebo na IG. Buďte mým pravidleným čtenářem zde na blogu, nebo mě sledujte na mém FB účtu či IG účtu.
2. Zanechte komentář pod tímto článkem. Zajímá nás, koho byste soví lampičkou obdarovali. (Soutěžit můžete buďto jen zde na blogu či na Instagramu.) Připojte Váš e-mail, na který vás budu v případě výhry kontaktovat.
3. Tady soutěžíme počínaje dnešním dnem (15.12.) do úterý 20.12.
Přeji vám poklidné předvánoční dny,
Katka

Giveaway s Garden Carrier

Giveaway s Garden Carrier