Chtěla jsem pro miminko nějakou hudební hračku na usínání. Přiznávám, že jsem trochu předpokládala, že to bude spíš na okrasu a pro moje potěšení. Tak tomu bylo kdysi dávno s dcerou, když jsem pořídila kolotoč nad postýlku, o který se nezajímala. Nebyl příliš výrazný. Tentokrát jsem kolotoč vynechala, ale jednu hezkou věc s příjemnou melodií jsem v plánu měla.

Jenže jak to tak bývá, na českém trhu mě nic moc nenadchlo, v cizině to byla snad jediná dánská věc s přemrštěnou cenou i dopravou. Vymyslela jsem tedy, že koupím hrací strojek, který do něčeho všiji. Strojek Fehn jsem tedy zakoupila (TADY), hraje Brahmsovu ukolébavku a je pratelný. Nakonec jsem si vzpomněla na šikovnou Hanku Sew4Home, která má v nabídce krásné šité věci. Zaujaly mě hvězdičky. Hvězdičku mi Hanka logicky vymluvila, kvůli velikosti strojku by byla obrovská, ale doporučila mi mráček, ze kterého jsem nadšená ještě mnohem víc. 

A nadšené se jeví i dítě, kterému mráček opravdu pomáhá usnout.

Ještě jednou díky Hance za ochotu. A budu ráda, když dnešní článek poslouží jako inspirace někomu dalšímu.

Abych vás ušetřila dotazů, hnízdo je od Martiny MMMoje, noční lampička Milk je z Vigvam Design, srneček Maileg a lišák jsou z Bellarose.

L.