O mé krabičkové vášni už určitě víte. Jakmile je něco hezky zabalené do líbivé krabičky, mohu si ji koupit jako překvapení pro sebe, nebo své blízké a ještě k tomu mi přijde až domů, rozhodně neváhám. O to víc mě potěšila nabídka spolupráce, kde jsem si právě takovou krabičku mohla sama vybrat, poskládat a udělat si s ní radost. A pro vás mám dnes článek právě o té mé, z webu Dárková krabička.cz.
Pokud sledujete můj Instagram, asi už víte, o čem dnes bude řeč. Jedná se o dárkovou službu, kde si na stránkách www.darkovakrabicka.cz můžete vybrat svoji, již poskládanou krabičku, kterou za vás někdo pěkně zabalí a pošle vám ji, případně, pokud si chcete namixovat vlastní produkty, můžete si krabičku poskládat sami. Čímž také korigujete cenu balíčku, protože ten pak můžete mít za pár stovek, ale i tisíc, podle toho, jak moc velkou radost si chcete (nebo někomu) udělat. :))
Na webu si můžete vybrat z více kategorií produktů. Nejedná se vyloženě o krabičku s kosmetikou, nebo jídlem, na výběr je poměrně široký a zajímavý sortiment, který se nejspíš bude časem i rozšiřovat. I tak jsem neměla problém si vybrat pár věcí, které mě opravdu zaujaly. Předměty, které můžete do boxu vložit, jsou rozděleny do kategorií, takže se i jednoduše zorientujete. Pokud se vám nechce nic vymýšlet, já jsem byla nadšená i z předem poskládaných balíčků (tady), ty se podle mě opravdu povedly a tápající muži (ale i ženy) se tak mohou buď inspirovat, nebo si nějaký z nich jednoduše vybrat. Jestli potřebujete pro někoho dárek, klidně i pro vašeho chlapa, nebo tátu (tady), nemusíte zdlouhavě hledat hezkou krabičku, nebo hezký obal a na třech různých eshopech kupovat věci do ní,  ale jednoduše si ji objednáte kompletně hotovou. Kdybych dostala takovou krabičku jako překvapení já, rozhodně bych se nezlobila. 🙂
Hotové balíčky, které se nejvíc líbily mně, jsou rozhodně Hodně štěstí, bohužel jsem ale těhotná a je léto.. :), balíček Kouzlo růže, ze kterého mám EDT vůni, nesmí chybět ani balíček Sladký polibek, ve kterém kromě kakaa a čokoládového čaje najdete třeba i mnou vybrané mini marshmallows a roztomilý a milý mi přišel i Balíček pro miminko, nicméně jsem již dostatečně vybavena a zásobena a co si budeme povídat, rozmazlovat se musím občas i já.sama :)))
A teď už k obsahu mého boxu! Chtěla jsem něco pěkného, co nejen opravdu využiji, ale z čeho budu mít i opravdu radost. Hodně mě pobavily živé sukulenty, které jsou v nabídce také. To mi přijde opravdu originální a milé, protože asi nikdo nečeká, že mu v dárkovém balíčku přijde živá květina. 🙂 Kromě sukulentu jsem si do krabičky vybrala i mini marshmallows, které jsem pár dní před tím, než jsem dostala nabídku z tohoto eshopu, sháněla a říkala si, jak by vypadaly dokonale na fotkách. Takže teď mám jedno velké balení doma a pevně doufám, že s ním stihnu vyfotit alespoň pár fotek, než mi je syn sní. :)))

 

Nicméně tady na blogu se zaměřuji převážně na beauty, takže bylo jasné, že si musím vybrat i nějakou tu kosmetiku. Z celé nabídky mě asi nejvíc zaujala EDT vůně pro mě absolutně neznámé značky Castelbel Portus Cale, kterou jsou po chvíli hledání na internetu musela mít. Je popisována jako květinově ovocná, pro mě je to vůně jednoduchá, hodně výrazně sladce květinová, s ovocem jen někde na okraji. Každopádně lepší popis asi nemám, než že je to vůně pro princeznu. 🙂 Ale pozor, pokud vám vadí hodně sladké vůně, tohle rozhodně nebude váš šálek kávy. Můj ano! Nic složitého ve vůni nehledejte, je to ten typ, nad kterým nemusíte dlouze přemýšlet a po pár hodinách o něm nebudete vědět, jen když si přičichnete k zápěstí.
Druhým kosmetickým a zároveň posledním produktem, který jsem si do krabičky vybrala, bylo tuhé mýdlo, jak jinak než s vůní růže. Za prvé, aby byl můj balíček aspoň trochu tématický a za druhé se mi nejvíc líbil design plechové krabičky. Tuhá mýdla používám na ruce, na kosmetické štětce, občas i na obličej a používám je ráda a ráda si také vybírám lepší a voňavější kousky, což tohle mýdlo rozhodně je. Má svoje kouzlo a vůně růže je v tomto případě spíš elegantní a opravdu růžová.

 

 

Asi by bylo zvláštní, kdybych s krabičkou, i se službou obecně, nebyla spokojená, když jsem si ji sama mohla poskládat a dostala ji k recenzi. 🙂 Čímž také děkuji za milou nabídku, příjemné jednání a ultra rychlé doručení! Objektivně ale musím říct, že moje radost je upřímná, protože ceny za předměty, které můžete dát do boxu, mi přijdou přiměřené, nemusíte shánět žádné krabičky a obalové materiály, můžete si vybrat i design krabičky a jak už jsem psala, i obsah boxu můžete přizpůsobit preferencím obdarovaného a také si můžete zvolit, kolik čeho a za kolik toho v boxu chcete mít.

Za mě rozhodně dobrý nápad a nemohu se dočkat, až bude mít někdo z mého okolí narozeniny! Jak už z mého blogu víte, nějakou krabičku, nebo box, totiž musím koupit vždycky. :))) Dejte mi vědět, jak se vám krabička líbí a co byste v ní chtěli najít vy, kdyby vám ji někdo dal. (A taky dejte vědět, kdo je se mnou v #teamMarshmallows :)) L.