Vím, je už únor, ale já toto tvoření stihla ještě v lednu, jen tady jsem o něco pomalejší:-). Nedávno jsem v šuplíku natrefila na tvořící sadu, která tam ležela už opravdu velmi dlouho, dva roky, možná i déle. Měla jsem konečně chuť se pustit do jednoduchého věnečku z černých lístků.
V sadě byly tři archy lístků, které se daly snadno vytlačit, a drátek. Současně byly v lístcích již hotové otvory, takže listy stačilo na drát jednoduše navléknout, jako když šijete:-).
Pomohla jsem si větší nádobou, kolem které jsem drátek s lístky omotala, abych tak dosáhla kýženého kulatého tvaru. Poté stačilo doupravit uspořádání lístků na drátku.
Zavěsila jsem jej nad sedačku. Ze zbylých archů jsem vytvořila jakousi svítilnu/lucernu. Jednoduše jsem zbylé archy tavnou pistolí nalepila na zavařovačku.
Nastal čas tulipánů a jarních cibulovin. Pomáhají mi alespoň trochu rozsvítit toto šedé období zimy. Dnes jsem doplnila zásobu jarních květin ve váze, těším se na víkend. Užijte si ho. Dekorace můžete nakoupit na dobryden.eu v akčních letácích s dekoracemi