Jendo, já bych něco chtěla. Takhle nějak začínají všechny moje nápady, kdy vím, že budu potřebovat jeho pomocnou ruku. Takhle nějak jsem započala cestu za novou poličkou. Je to vlastně DIY polička, protože kromě Ikea držáků, doma žádnou polici nemáme. Ale máme tu nepotřebné rošty z postele, které byly určené do kamen.

V hlavě to má všechno svoje místo. Police, která je v ložnici, ale skrytá pohledům z jídelny a kuchyně. Police, která bude ideálním místem pro všechny zelené rostliny co rády světlo, ale ne slunce. Police, nad kterou bude nástěnka s popnutým břečťanem.
Nástěnka, na kterou si zavěsím vánoční led světýlka (romantika hadr), připnu fotky a navěsím spoustu dalších serepetiček. Všechno jsme do puntíku dali, jen ty serepetičky žádné nemám, no fakt! Takhle betonové květináče, mísy, stolky, ale žádné závěsné serepetičky. Tak aspoň, že ty fotky.
Původně jsem myslela na kari síť, ale když vám rodina jede směr Ikea a ještě se vás zeptá, jestli tam něco nechcete (no bažeže), první položkou na mém seznamu byla jejich drátěná nástěnka.

Odškrtávám si další položku do našeho seznamu šikovných ručiček. Police se starých dřevěných roštů. A vypadají cíleně vintage. A jestli břečťan neumořím, jednou to bude dokonalá zelená stěna.