Babí léto, to je moje. Vizuální blaho, příjemné počasí, úžasné světlo. Každý rok si tou dobou užívám procházky i focení. A jedné procházky s kočárkem jsem využila k nafocení malého editorialu.


Znáte Matylda & Hugo Shop? Já věřím, že spousta z vás ano. Patří Verče, která je nejenom úžasná, akční a obětavá maminka, ale i inspirativní osobnost se spoustou nápadů. Pokud sledujete její Instagram, můžete si všimnout, že ráda cestuje, běhá, ale především se svým dvěma dětem věnuje s neskutečným nasazením. Za to všechno si zaslouží obdiv. 

Já vám chci ale hlavně ukázat něco z jejích produktů. Pro chlapečky má značku Hugito, pro holčičky Matatitlu. Když mi od ní dorazil balíček, rozbalovala jsem ho se zatajeným dechem. Hořčicová tunika a zelená sukýnka jsou pro mě kousky jako z pohádky. Takové nikde jinde nekoupíte. Zbožňuji na dětech takové oblečení a pro mě jako fotografku je to inspirativní.

Hlavně musím zdůraznit materiál, protože se jedná o jemný a super pohodlný mušelín. Moje dcera odmítá nosit nepohodlné oblečení. Většinu času tráví v tričku a legínách, nesnáší tuhé látky. A v tomhle jí bylo moc dobře.

Jak se vám celá kolekce líbí?

Pokud vám učarovala, můžete až do 28. 10. 2018 využít slevy 25% s kódem "LUCIE.NESTO". 
Mám tenhle typ spolupráce moc ráda, protože má smysl. A Veronice fandím. 

L.