…”tým mladých lidí, kteří jsou vášniví pro design a nápaditost,” píše se na stránkách internetového obchodu s nábytkem a bytovými dekoracemi www.muzza.cz. Slyšeli jste o nich?

Já ano, a to ještě dříve, než jsem byla oslovena o spolupráci. Když jsem si se zvědavostí prohlížela seznam obchodů se severskými dekoracemi a nábytkem v posledním výtisku časopisu Nordic Marianne bydlení, objevila jsem právě obchod Muzza. Byl první, který jsem se rozhodla obhlédnout on-line. Nevím proč, možná to jméno. Upřímně říkám, že mě zaujal nejen samotným designem stránek, ale i sortimentem. Čas plynul a jen o pár týdnů později mi od nich přišel mail. A já si opět řekla: je to jen náhoda?! (to je skutečný příběh, ačkoliv se může zdát že ne:-) )

Našla jsem tu produkty mně známých značek, ale objevila jsem i značky další. A co jsem si vybrala? Pojďte se podívat.

Jako první jsem zvolila tuto černou lampu. Blíží se podzim a náladová světla budou potřeba.

Černá kovová stolní lampa od společnosti WOOOD. Lampa vytváří příjemné světlo, které my budeme využívat jako náladové, když nechceme svítit velkým stropním svítidlem, ale velmi dobře bude fungovat i jako osvětlení psacího stolu. Líbí se mi její jednoduchý přesto ne nudný design.
…a večerní nálada…

Druhým produktem je křeslo. Vybrali jsme černé od značky BePureHome a to pro jeho jednoduchý, přesto zajímavý vzhled. Je vyrobeno z materiálu, který odolá venkovním podmínkám, což jsme chtěli. I když působí vzdušně, je bytelné, což my v místě, kde hodně fouká, oceníme. Záměr byl využívat ho na terase, protože sedíme-li na sedačce, přece jen je přirozenější si s návštěvou povídat z očí do očí a místo k sezení naproti sedačce nám chybělo. Ale už mám vymyšleno, jak bychom ho mohli využívat celoročně – tedy i v interiéru.

…tím, jak je děrované, nebrání nám ve výhledu na okolní záhony…
…a tady už v interiéru…

Moje zkušenost s obchodem je jen pozitivní, velmi dobrá komunikace a rychlé dodání. Přeju Muzze, ať je múzou v nakupování pro mnohé interiérem a designem posedlé:-).