Letos nikam daleko nevyrážíme, zůstáváme v ČR. Okolnosti jsou všelijaké, k tomu máme Micku, která je malá a my ji tu nechceme nechávat dlouho samotnou. Máme sice pečovatelku Emču, která se o ni skvěle starala, když jsme tu nebyli, ale třeba týden se nám zdá zatím moc dlouho. Takže jsme na víkend vyrazili do jižních Čech na chatu sestřiny rodiny. A bylo to fajn.

Počasí bylo vemi příznivé, bydleli jsme hned u rybníku, zvládli jsme zoo, procházku, kratší běh, grilování, grilování a zase grilování, Benátskou noc, kdy na rybník vyjedou vyzdobené a nasvícené lodě a projíždí se po něm za doprovodu ohňostroje. Podívaná to byla moc pěkná. Nebýt asi bambiliardy komárů, nebylo by co dovolené vytknout.

ZOO Hluboká

Za mě moc příjemná, je menší a i ve vedru se bylo kam ukrýt. Jen v restauraci přímo v ZOO nám ceny přišly přehnané, porce příliš veliké, že i manžel nedojedl a to je pak člověku líto, protože ví, že se vrásené jídlo vyhodí. Kdyby se upřednostnila kvalita před kvantitou, určitě by to všem a všemu prospělo.

…tahle opička mě fascinovala, byla tam na volno a očividně ráda pózovala:-)…
…psouni…
¨…kočka pouštní…
…marabu…
…zlatá opička…
…kudlanka…

Přímo u chaty jsme potkávali labutě i kachny a děti si užily loď a vody dosytosti.

Rádi bychom se tam ještě vrátili. Uvidíme.

Hezký den.