Děti v pondělí úspěšně zvládly testy a na pět dní tak opět okusí typickou školní výuku, tedy pokud ve čtvrtek nevyjdou pozitivně u druhých testů. První den to bylo pro mě docela zvláštní, veliký nezvyk, přece jen syn byl doma 6 měsíců. Nikde se neozývaly žádné zvuky z online hodiny, kroky, dveře, nic… Ale těší mě pocit, že dostávají zase plnohodnotné vzdělání, i když jen každý druhý týden. Dětem by asi nevadilo být doma, i když říkají že ve škole dobrý, Barča už druhý den, tedy dnes, do školy opět nechtěla, nicméně výrazně neprotestují, asi to nebude tak zlé:-).

Oceňuji fakt, že nemusím pro ně řešit oběd, my s manželem nejsme tak nároční, to už jsem psala. Co mi ale vyhovuje ještě víc je méně práce s úkoly odpoledne, nedostávají jich pochopitelně tolik, více toho zvládnou ve škole. To je pro mě spousta minut volna odpoledne navíc.

Dnes pár fotek z obýváku. Najdete tam dva nové barevné potahy na sedaččce, tedy nejsou až tak nové, ale vytáhla jsem je až teď s větší chutí na barvy, a je tu i multifunkční koš, pohnula jsem pileou, jen nevím, zda ji mám stále nechat stoupat do nebe, nebo uříznout a vsadit do země, čas ukáže:-).

No a z ořešáku z minulého příspěvku se mi klube zřejmě kaštan!:-) Ještě vyčkávám, vypadá to, že jsem to netrefila a velmi přesvědčivě vás nechtěně mystifikovala. Dám ještě vědět:-).

Pěkný den.