Krásný den všem!


Ještě donedávna patřila oranžová barva mezi ty mé nejméně oblíbené barvy. Nevím, kdy a proč se to ve mně zlomilo, ale teď ji mám hodně ráda. Snad pro ten kontrast, který vytváří hlavně s černou a šedou barvou, jsem si ji tak oblíbila. Co se tedy doplňků v bytě týče. Do skříně s oblečením si ji ale pravděpodobně nepustím. To by byl pro můj minimalistický šatník velký šok. :-)
Každopádně toho, že jsem si vybrala tuto ikonickou konvici EM77 od Stelton (o které jsem psala už dříve zde) právě v této výrazné barvě, vážně nelituji. V těchto předjarních dnech dokáže pozvednout náladu. A sluší ji to nejen v pokoji dcery, ale i u jídelního stolu.Teď u nás panuje trochu náročnější období, ale věřím, že se to zase brzy obrátí k lepšímu. Jak už to v životě bývá - jednou si dole, jednou nahoře... 


Nejen pro zlepšení nálady jsem proto v neděli upekla koláč s povidly a černým rybízem podle receptu z kuchařky La Buchta, kterou mohu jen doporučit (nejlevněji koupíte zde). Vlastně jsem spojila dva recepty v jeden a vyšlo to. Vážně chutná lépe než vypadá.


A co dokáže zvednout náladu vám? Taky pouštíte s přicházejícím jarem do svého domu barvy? A jaké? Budu ráda, když mi dáte vědět do komentářů.
Krásných, co nejvíce slunečných dnů, přeji!
Lucie