Letošní perníčky jsou opět v podobném stylu jako loňské roky – folklorní motivy, jednoduché tvary, těsto i poleva stále stejné. 
RECEPT si oblíbilo mnoho z vás, vidím i vizuální inspiraci, což mě velice těší. A vždy mi udělá radost, když dostanu zpětnou vazbu, případně mě třeba označíte u příspěvku, abych mohla nakouknout.
I letos jsem některé tvary vykrajovala podle šablony z papíru (koník, ptáček, ozdoba), ale na příští rok to vymyslím lépe. Není to zrovna efektivní. 
Zdobila i slečna, ale příště jí udělám víc tekutou polevu. I tak se jí ale moc dařilo a sama byla s výsledkem spokojená. 
Na Instagramu jste mě tedy pořádně pochválili, na což ani nejsem zvyklá. Když otevřu Google, každá druhá hospodyně zdobí líp než já, takže si říkám, že jde asi spíš o fantazii. A kdo si myslíte, že na to nemáte, tudíž to radši ani nechcete zkusit, pamatujte, že ty jednoduše ozdobené perníky jsou stejně nejhezčí. A komu se nechce dělat poleva, dejte tam mandličku;-).

Perníčky 2016

Perníčky 2016

Perníčky 2016

Perníčky 2016
Dnes jsem dokoupila zbývající dárky a dodělala poslední druh cukroví. Upřímně už na to sladké ani nemám chuť, těším se na salát. A na zdobení stromečku. Kdyby bylo po mém, tak už stojí, ale můj muž trvá na tom, že to bude každý rok až 23.12. 
L.