Ušitá na zakázku i s ladícím miniorganizérem.
Dlouho jsem tento typ kabely nešila a budu muset zase začít – vlastně mi osobně by tenhle typ kabelky asi vyhovoval nejvíc. Až jednou nebudu jezdit s kočárem a nebudu potřebovat v kabelce stokrát za hodinu něco lovit…
Ještě zkusím do budoucna možná trochu zúžit a prodloužit ucha – aby se dala nepřeklopená nosit i na rameni.
Mám všechny resty došity (minulý týden jsem se překonávala já, muž i holky, a práce šla skvěle od ruky), a tak vymýšlím relaxační program na příští pracovní (polo) týden.
Občas si říkám, jestli jsem vlastně s tímhle šitím na prodej měla začínat. Kdybych nešila, měla bych (třeba) uklizeno, stihla bych (občas) i něco přečíst a v neděli večer bych (možná) hodinu nehledala Klárčino písmenko „a“ (kartičku s psacími a tiskacími „a“, jenž máme za domácí úkol rozstříhat), které jsem v pátek někde roztržitě založila. (Našli jsme ho nakonec zpátky v aktovce:))
Ale hned vzápětí mi dochází, že když si chci naplánovat odpočinková tři dopoledne, v každém z nich počítám a těším se na šití. Takže asi není co řešit  a všechno je jak má být..
P.S. Končí free verze mého oblíbeného rychloprogramu Picmonkey na editaci fotek a koláže. Podle toho taky vypadají mé dnešní fotky. Nevíte prosím někdo o nějakém skvělém, geniálním a přesto jednoduchém a hodně hodně hodně userfriendly programu, který toto umí? Ideálně i o tipu na nějaký návodeček  pro ty, co se bez něj opravdu neobejdou a na naučení se mají minimum času? Za každý tip budu moc vděčná. Díky..