Termální koupaliště i dětské brouzdaliště na Ústecku uspokojí všechny členy rodiny

Horké dny jsou jako stvořené pro letní radovánky u vody. Plno lidí však tápe, kam jet, kde to nepraská ve švech, současně je dobrá kvalita vody a nezaplatí za vše hříšné peníze. Koupaliště Bílina, Brná a Osek splňují všechny zmíněné požadavky.

Koupaliště Bílina – spousta zábavy i na souši

Pro toto koupaliště je charakteristický plavecký bazén, který dosahuje délky 60 metrů. Vlastní také dvě skokanské věže, jednu 3 a druhou 5 metrovou. Součástí je rovněž tobogán, nafukovací atrakce a brouzdaliště. Pro milovníky pohybu a sportu jsou připravena hřiště. Můžete si zahrát nohejbal, volejbal, petanque, kuželky i ping-pong.

Pro děti je zde i pískoviště, které je pro mnohé útočiště na pár hodin. Koráb se skluzavkou umožňuje hru na korzáry. Travnatá plocha koupaliště vybízí ospalce k odpočinku a sladkému nicnedělání. Kochat se při tom všem můžete na vrch Bořeň, kde se mimo jiné nachází také naučná stezka.

http://www.sportbilina.cz/koupaliste/ 

Koupaliště Brná – netradiční příjezdová cesta lodí

V krásném údolí Porta Bohemica se rozprostírá jako na dlani – bazén s dalšími zábavnými prvky (tobogán a dětské brouzdaliště). Užijte si termálního koupání se vší parádou. Teplá voda je příjemná i v chladnějších dnech.

Dokáže poskytnout to, co jinde nenajdete. Konkrétně je tím na mysli možnost se vykoupat v řece, jenž tu teče. K dispozici je také plážová knihovna, ping-pong a stolní fotbal.

Prolézačky s houpačkami pro děti nikdy neomrzí. Součástí je i hřiště, které můžete využít na volejbal. Toto koupaliště myslí i na ty nejmenší a jejich maminky. Přebalovací pult a možnost ohřát stravu je nadstandardním vybavením.

Koupaliště Osek – rekonstruované, čisté a nové

Plovárna v Oseku je velmi pohodlným koupáním, kam se jezdí cachtat mnoho lidí. Je po rekonstrukci, tudíž velmi žádané a navštěvované.

Rozšířila se nabídka občerstvení, jsou tu kvalitnější sprchy a další nové atrakce pro děti. Pláž s vybetonovanou částí je v provozu denně celé letní prázdniny, tak vzhůru na koupaliště.

Vedle koupaliště se tady nachází také autokemp, kde můžete složit hlavu a nemusíte jezdit ten stejný den po návštěvě domů. 

The post Termální koupaliště i dětské brouzdaliště na Ústecku uspokojí všechny členy rodiny appeared first on Bílinsko.