Jelikož si nějakou dobu mohu k mému jménu, prozatím bez titulu, přidávat přízvisko zadaná, přemýšlela jsem, že bych se s vámi podělila o nějaké rady a tipy. (Obětavá Maruš, že jo.) Už jednou jsem se krátce zmínila o tom, jak mít úspěšný vztah, tentokrát bych se zaměřila na to, proč je fotbalista takovou skvělou partií. 

1. TĚLO
Jednou týdně zápas, dvakrát týdně trénink. I kdyby to byl sám Otesánek, dejte mu půl roku a buchty pro něj dostanou úplně jiný význam. A budete to vy, komu se budou sbíhat sliny. 

2. NEBOJÍ SE JÍT DO SOUBOJE
  Pokud se nacházíte v obchoďáku během předvánoční doby a máte svého milovaného s sebou, čekání vám nebude nadále způsobovat vrásky. Proč? Dát docela jemné tělíčko pro něho není žádný problém. A vy máte volný průchod.

3. JE TO VÝBORNÝ HEREC
Zapomene dárek k výročí? Vypustí váš svátek z hlavy? Žádný strach, ani to nepoznáte. Nehne brvou, za vteřinu má vymyšlený plán B a vy si svůj den náležitě užijete. (Už jste viděli ty herecké výkony na hřišti?)

4. CHÁPE VAŠI ZÁVISLOST
,,Proč máš tolik bot? To si kupuješ další pár? To stejně neunosíš!" Tak tohle nikdy neuslyšíte. Protože jeden botník bude patřit výhradně kopačkám. A pak sálovkám. A kdyby to byl jó sportovec, udělejte místo i pro tretry.

5. DBÁ O SVŮJ VZHLED
Inspiraci chytá na hřišti - dres je sladěný do posledních detailů, kopačky vybírá podle poslední módy a nikdy by ven nevyšel bez alespoň krátkého nakouknutí do zrcadla. Když mu řeknete, ať se obleče hezky, udělá to a nebude vás zahrnovat zbytečnými dotazy. 

Avšak nic není dokonalé. Někdy svůj oblíbený pořad vyměníte za utkání v přímém přenosu, někdy najdete špinavé štrupny na zemi a někdy byste ho těmi kopačkami nakopala sama. Ale pokud řekne, že ten gól patřil vám, takových maličkostí si nevšímáte. (Pokud tedy nemíří do vlastní.) 

post signature