Tamtadadá, jsme tu s Marcel opět s, již 3. ročníkem!, blogerských Vánoc, tedy výměny rukodělných výrobků. Smyslem výměny je někoho druhého potěšit a sami dostat něco milého. Udělat si takové malé Vánoce ještě než začne shon těch opravdových. Jako co si budeme povídat, je to 14 dnů co mi v mailu přistál vánoční katalog Butlers a na Bonami už mají vánoční kolekci, ehm.Naše blogerské Vánoce jsou v klidu a pohodě. Nebudete z nich ve stresu, naopak si užijete příjemné překvapení od někoho šikovného. Já mám třeba z loňska super přírodní světelnou dekoraci od Marci a ručně vyrobená čísla na adventní věnec, ty jsou fakt skvělý a letos budou hlavní ozdobou stolu.

Vaše výrobky ani nemusejí být vánoční, prostě jen obdarovat někoho, koho vůbec neznáte a těšit se z toho, co on vyrobí a pošle vám. Není to skvělé? Je to skvělé!

Výměnu jsem vychválila až do nebes a doufám, že do ní půjdete s námi! A pro mě a Marci bude krásná odměna v podobě fotek na vašem blogu a pozor, platí i pro Instagramerky a Instagramery.

Stačí zanechat komentář na blogu u mě nebo Marci a my pak vylosujeme a oslovíme dvojice. Jestli na sebe nechcete nechat email veřejně (čau, GDPR), pošlete mi ho do mailu - martina.kopecka@email.cz

A již teď známe jména dvou účastnic: Marcela a Martina, pojďte do toho s námi. A kdo ví, možná vám přijde i beton :D

PS: po peripetiích s vyšším poštovným je výměna pouze pro ČR, všem ostatním se omlouváme.