A je to venku! Tajila jsem to celkem dlouho, ale teď už mám bříško tak velké, že ho neschovám. :)) Těším se moc, ale zároveň se bojím, aby bylo miminko zdravé, abych to všechno zvládla a jak se doma všichni vejdeme do naší miniaturní garsonky. Ale tak třeba z nás konečně budou ti praví minimalisti!

Cesta k miminku nám trvala trochu déle než jsem si představovala a možná se o ní rozepíšu víc někdy v budoucnu...Teď bych vám chtěla moc poděkovat za všechny krásné komentáře a přání na Instagramu! Na blogu se nejspíš pár článků s miminkovskou tematikou objeví, tomu se asi nebude dát úplně zabránit, tak snad vás budou bavit. :))


A když už vás tu mám, rovnou poprosím o radu. Nikdy by mě nenapadlo, že výběr kočárku budou taková muka. Když už některý splňuje moje požadavky na vzhled a funkčnost, tak je strašně drahý. Když je zase celkem funkční a levný, tak úplně ošklivý. Kromě toho mi výběr značek a modelů připadá naprosto nekonečný...máte tip na ideální kočárek? A co si myslíte o korýtkovém sezení, ničí  dětskou páteř?Mám z toho trochu strach, protože osobně spím nejradši na boku a představa, že musím být dlouhou dobu v polosedící poloze, se mi nelíbí. Vyzkoušela jsem to třeba na lehátkách na letišti v Dubaji, po nějaké době už to bylo strašně nepohodlné...ale ty kočárky, co to mají, jsou prostě nejhezčí! :/

A pokud máte tip na něco, co si určitě musíme pořídit nebo na nějakou vychytávku, co vám usnadnila život, budu moc ráda, když se podělíte!

Děkuju a mějte se moc krásně! Eva
//foto moje ©gathermoments