Nejsem úplně zastáncem škatulkování stylů bydlení. Dnes už jen stěží něco přesně odpovídá skandinávskému stylu, boho stylu, vintage. A to je skvělé. Když si každý udělá bydlení podle sebe, udělá to vlastně úplně nejlépe. Já si vyzobávám ze škatulek boho, skandi, přírodní. Když se totiž podíváte na boho styl bydlení, je to něco úplně jiného, než na dnešních fotkách. Boho interéry jsou většinou dost barevné, mají hodně artefaktů z dalekých cest a celkově je to něco jiného. Tak jsem si to pro sebe nazvala přírodní boho styl.
Dnes vás vezmu na návštěvu k Monice, která žije v německém Odenthalu s manželem, 2 dětmi a pejskem Liz. I když je v interiéru na můj vkus až moc serepetiček, tlumené béžové odstíny, bílá barva a dřevo se mi náramně líbí. A jak se líbí vám?Jak na boho styl?

Dobrá zpráva pro začátečníky je, že v boho stylu neexistují žádná přísná pravidla. Cokoli, co se vám líbí a má pro vás emocionální hodnotu, je povoleno. Dům ve stylu boho je jako příběh. Musí vyprávět příběh o vás, vaší osobnosti, vašich vášních a radostech. Obklopte se suvenýry z cest ze vzdálených zemí nebo si vystavte obrazy, koberce a předměty, které ve vás vyvolávají emoce a vzpomínky na zvláštní okamžiky. Ty definují váš styl! Vyberte si pohovku s měkkým a hladkým tvarem, která upoutá pozornost každého hosta. Ujistěte se, že používáte teplé barvy, které kontrastují s bílými stěnami. Ty nemohou chybět v interiéru v boho stylu.
Volte vždy přírodní materiály: kožešiny, proutí, dřevo, kámen, sklo. A rostliny, ty v tomto interiéru hodně chybí. Zelená v terakotě dodá takovému bytu ještě větší šmrnc.
Všechny fotky: zdroj
d