Před Vánocemi jsem postupně pořizovala drobné dárky, které jsem skladovala, abych je poté darovala. Byl mezi nimi i tento dyzajnově líbivý čaj, navíc zelený jasmínový, můj favorit. Nedošlo na něj, v šuplíku zůstal, tak jsem se ho s radostí ujala a pustila se do něj. A protože byl čas, hezky jsem si ho nafotila, pozornost si určitě zaslouží.

Vytkla bych mu bohužel vyšší cenu a s tím souvisí i fakt, že provedení balení, ve kterém se prodává, za mě nedosahuje očekávané kvality podle ceny. Obyčejný plastový sáček za 5 ks čaje v hodnotě cca 220 Kč, už nepamatuji přesně, ani jsem nedohledala, mi prostě přijde nevhodný. Copak vyšší cena za neobvyklý dárek by mi nevadila, snažím se darovat věci neobvyklé, nebo takové, které by si obdarovávaný zpravidla nekoupil, ale koupit – podle mě – chtěl, ale když už něco podobného pořizuji , očekávám právě i odpovídající balení, protože o ten vzhled u tohoto čaje zřejmě jde v první řadě.

Tady na fotkách je s kousky zázvoru, který chuť čaje trochu upozadil, samotný není chuťově příliš výrazný, ale hezký je, to tedy ano:-).

…detaily nového prostírání, já ho mám tedy spíše jako středové, mám je jeden kus, kočkám se moooc líbí:-), jako vše, co je z proutí, trávy apod….
…světýlka stále v akci…

Užívejte vékendu.