Letošní velikonoční workshopy jsou zase dosti nejisté, proto jsem pro vás s láskou připravila tvořivé krabičky na výrobu věnců. Najdete v nich nejen slaměný korpus o průměru 30 centimetrů, ale také březový věneček, vázací drátek, čerstvě nastříhaný zelený materiál, jako mech, větvičky borůvčí, kočiček, tújí, buxusu, dále křepelčí i slepičí vajíčka, peříčka, ulity, klacíky, hnědou sametovou stuhu a návod. Z předpřipravených produktů si sami či podle mého návodu vytvoříte svůj originální věnec, ze kterého budete mít určitě velkou radost. Pověsit si ho můžete na dveře, nebo vám zkrášlí váš sváteční stůl. Kdo bude chtít, tomu do krabičky přibalím svou originální zástěru, nebo sójovou svíčku.

Připravené krabičky budu posílat bohužel až v pátek, neboť dodávka objednaných krabic se opozdila. Stále, ale budete mít dost času na výrobu svého vlastního a originálního velikonočního věnce.

Krabička je ve velikosti 58x38x11cm (na fotografii je jen orientační, bude daleko větší)

Obsahuje – Slaměný korpus o velikosti 30 cm a malý březový věneček,

Na ozdobu skořápky křepelčích a slepičích vajíček, křepelčí a jiná peříčka, ulity, nastříhané klacíky, dostatek mechu, větvičky borůvčí, kočiček, buxusu, tújí, kroucené vrby, břečťanu, tři tulipány, březové a borovicové šišky, sametovou stuhu, návod a foto postup.

Cena krabičky s přírodním materiálem na věnec je 760 Kč + poštovné

Cena krabičky s přírodním materiálem na věnec + svíčka – 1 200 Kč + poštovné

Cena krabičky s přírodním materiálem na věnec + svíčka + zástěra – 1550 Kč + poštovné