Zdravím po nějaké době. Pár týdnů jsem tu nebyla, mezitím přišlo jaro. Mám radost. Venku je hned barevněji a veseleji. Doma ladím velikonočně, ve vázách střídám květiny a větvičky, hodně se mi sem vkrádá fialová. Moc novinek jsem si letos nepořídila, ale neodolala jsem fialovým vajíčkům a váze.
Jarní prázdniny jsem trávila převážně generálním úklidem, opravdu zevrubným, což se vyplatilo. Jednak mám uklizeno hlavně ve vnitřních prostorách, vytříděno, ale také jsem znovu objevila věci, na které jsem zapomněla, nebo uložila tak pečlivě, že jsem je nenašla:-). To je případ těchto ptáčků.
Mé DIY obrazy jsem vyměnila zen tento plakát ve světlejších barvách. Nějak jsem toužila interiér zesvětlit, prozářit, což se, myslím, povedlo.
Hodně času jsem teď trávila také na zahradě. Ještě nemám vše hotové, ale už se to rýsuje:-). Velikonoce jsou za dveřmi. Sice nebudu pravděpodobně doma, ráda bych na skok k rodičům, ale i tak mi to nedalo a zkusila jsem si obarvit pár vajíček novou technikou. To vám ukážu příště:-). Hezký víkend.