Ráda bych vám ukázala moji objednávku z eshopu Tiskařík.cz. Když mě oslovili s nabídkou spolupráce, docela dlouho mi trvalo než se mi podařilo dát podklady dohromady a konečně objednat, ale o fotoknize s fotkami z loňské dovolené na Korfu jsem měla jasno hned. 

Fotokniha Original

Vybrala jsem si fotoknihu Original, protože mám nejradši ty ve čtvercovém formátu a tato je opravdu originální. Uvnitř je kroužková vazba a zvenku papírové desky. Ve webovém programu mají nachystané hezké jednoduché šablony na fotky, takže se mi fotokniha tvořila celkem snadno a rychle. Jediné, co mi trochu vadilo je to, že na titulní straně nejde odmazat znak &, ale to je detail.
Plecháčky

Kromě fotoknihy jsem si nechala vyrobit také plechové hrnečky. Ty s fotkami se mi moc nelíbí, ale věřím, že to může být pěkný dárek třeba pro prarodiče k Vánocům. Já si nakreslila a naskenovala kytičky a ty pak použila místo fotky na potisk.


Fotopexeso

Poslední věcí z Tiskaříka je fotopexeso s krabičkou. Nechala jsem holčičce vyrobit jedno s fotkami rodinných příslušníků a kamarádů. Dorazilo mi v nevystříhaném stavu, takže jsem si jednotlivé dílky musela nařezat. Tady jsem byla trochu zklamaná z toho, že přední a zadní strana na sebe úplně přesně nesedí. Jsou posunuté asi o milimetr, takže při řezání podél jedné strany to na druhé vyrábí bílou linku. Ale nakonec jsem je ořízla trochu víc a není nikde nic poznat. 
Pexeso je natištěné na kvalitním tvrdém papíře a že je k němu i krabička, je fajn bonus. :)


Kromě fotoknih, hrnečků a pexesa Tiskařík vyrábí i fotokalendáře, fotoobrazy, fotografie a knihy pevné vazby. Mně se ještě moc líbí ještě tenhle kalendář s dřevěným stojánkem. Byla jsem taky příjemně překvapená opravdu bleskovou výrobou a dodáním, v neděli jsem objednávku vytvořila a v úterý ráno už na mě čekala v Zásilkovně.

Krásný zbytek léta! Eva
// foto moje ©gathermoments, děkuji Tiskařík.cz za poskytnutí výrobků a milou barterovou spolupráci :)