Nemyslím si, že bych byla vyloženě soutěživý typ. Jako malá jsem se často účastnila všemožných závodů, hlavně tedy sportovních, a to jen proto, že mě tam posílali. Neměla jsem tu nervozitu před startem ráda. Ale když se to povedlo, pocit výhry byl fajn, co si budeme povídat. A uznávám, že když už závodím, jdu do toho naplno.

V poslední době jsem zejména na IG potkala soutěže, kdy podmínkou bylo sdílení fotografie na určité téma. Cena za nejlepší fotku nebývá zanedbatelná, naopak. A já se některých zúčastnila. Sama od sebe. Uznávám, že ceny jsou lákadlem, a ten pocit z výhry máme rádi asi všichni, ale mě na tom ze všeho nejvíc baví něco jiného, ta cesta: vymyslet to, nachystat, nafotit. Vyjde to? Povedou se fotky? To je to, co mě hlavně přitahuje. Podobně to mám i se spolupracemi. Chci, aby se fotky povedly, aby z výsledku neměl radost jen zadavatel, ale i já!. Je to pokaždé výzva a mě to moc baví. Tenhle adrenalin beru:-).

Dnes tedy fotky ze dvou účastí v soutěžích. Tam většinou musím vybrat jednu fotku, ale nafocených jich mám obvykle mnohem víc.

První je soutěž u Radu z www.raduacrystal.cz. Asi ji znáte, nepíšu o ní prvně:-). Úkolem bylo nafotit dort Pavlova. Už jsem ho pekla několikrát, hlavně v létě, děti Pavlovu milují. Tady má verze ve více variantách:

č. 1
č. 2
č. 3
č. 4
č. 5
č. 6

Druhá soutěž je se Sváťou Coolinářkou a firmou Russell Hobbs. Mimochodem úžasné doplňky do domácnosti mají. Tam zadání znělo: vyfotit horký nápoj.

č. 7
č. 8
č. 9
č. 10
č. 11
č. 12

Často nevím, jakou finální fotku vybrat:-), jsou si tak podobné, přitom jiné. A co vy, jakou byste vybrali z mých variant do soutěže vy?:-) Pokud se jimi chcete prodírat:-). /Má volba úplně dole pod podpisem./

Jinak obě soutěže jsou stále aktuální, můžete se také zapojit, ale musíte na IG. Trošku si tím zvyšuji konkurenci:-), ale jak už jsem psala, baví mě ten proces, baví mě focení a to jsem si užila. Víkend, volno, žádné nutné úkoly, když vypustím vaření, praní, atd., tak byl čas, příležitost a chuť se do toho pustit.

Hezké dny.

PS: má volba: z každé série vždy poslední fotka – č. 6 a č. 12:-). Shodli jsme se? A co vy a soutěže?