Na vedení foto alba se mě ptá hodně z vás. Většinou se zajímáte o úpravu fotek, formáty, alba a kapsy. Už se ale otevřelo i téma sourozenců – jestli má mít každé dítě své vlastní, nebo je lepší mít jedno společné album. 
Vždy jsem psala, že z mého pohledu je fajn dělat každému dítěti jeho vlastní, protože jednou si ho třeba bude chtít vzít. Navíc, prostřednictvím project life ráda vytvářím ten osobní příběh – a ten má každý svůj. To neznamená, že tam bude mít jen vlastní fotky. Vždy je to o všech členech rodiny a společných zážitcích. 
Ještě jako těhotná jsem tedy pořídila další album pro brášku a doufala jsem, že tam snad brzy založím otisk nožičky a postupně spoustu krásných momentek i detailů, které už mi nikdo nevrátí a já bych je, nebýt foťáku, nejspíš zapomněla.
Ty varhánky na prstících, první chvíle doma, společné koupání, první úsměvy a sourozenecké okamžiky… Těším se na všechno, co nás ještě čeká a já u toho budu s foťákem.
A kdyby nedejbože někdy hořelo, beru manžela, děti a ta alba…:). Dá to totiž práci. 
Na fotce je pár kousků z krásné kolekce První rok. Design je od Lucky Šindelkové a můžete je koupit v eshopu PaperoAmo. Jinde věci na project life nekupuji.

L.