Dnes vám ukážu již zmiňovanou kytičku pro kamarádku k narozeninám. Chtěla jsem původně trochu jarní kytku do růžova, ale nebyly tulipány v požadované barvě, tak jsem vybrala jinou. To růžové ve středu mi připomíná hortenzii, ale jméno nevím. K tomu bílá eustoma a nesměl chybět baby eukalyptus. Vázat to já, asi bych kytičky dala více k sobě, tentokrát jsem to ale nechala na odbornících.

Kytička

 

Kytička

 

Kytička

K mému velkému zklamání ten ústřední růžový květ do druhého dne zvadnul, takže jsem nakonec kytičku musela skutečně převázat a zvadlý květ vyndat.

Oslava ale byla bujará, ve sklípku, s výborným vínem, akordeonem, fajn lidmi, kteří se bavili, přestože jsme se viděli s některými prvně.

A v pátek jsem se dozvěděla výsledky testu, který jsem nedávno podstoupila v Praze. Já měla veliké obavy, že si dám repete, nicméně výsledek zněl “splněno”, takže to mám. Jupííí! Součástí mé práce je testovat studenty. Uvědomila jsem si, že oni toto podstupují dnes a denně. Už jsem vyšla ze cviku. Ne že bych těch zkoušet a testů v životě absolvovala málo, naopak, ale ten pocit napětí a nervozity, a toho zvláštního pocitu v břiše, mi vše zase připomněl. Nic příjemného to není. Snad budu mít od zkoušení, kdy já jsem v roli testovaného, na dlouho pokoj:-).

Hezký den.

Kytička