Jako každý rok si sem pro inspiraci uložím pár fotek cukroví. Dělala jsem klasiku, jinou jsem zase neupekla vůbec (linecké), a také jsem přidala recepty nové.

Perníčky moc zdobit neumím, nedaří se mi poleva, tedy párkrát to nevyšlo, tak už se o to nepokouším. Letos jsem nakoupila tuby, co zahřejete, a zkusila pár perníčků ozdobit. Výsledek odpovídá mému umu, ve třetí třídě jsem měla z výtvarky na vysvědčení dvojku. Dodnes to beru jako křivdu, ale třeba jsem si to zasloužila:-). Neva, to je minulost. Perníčky jsou moc dobré, to je hlavní. Použila jsem do nich koření z obchodu kitchinette.cz.

Zkusila jsem podle kitchenette i sušenky, ty mi ale zas tak nechutnají. Je pravda, že recept nemám 1:1.

Novinkou jsou kokosové sušenky a tyhle mandlové rohlíčky podle Garden and kitchen.

Na fotce nemám kokosky, které jsem nakonec zkusila ještě podle receptu Péti na IG pod jménem home_by.petra. Recept nemůže být snazší: jedno Salko a kokos.

Chybí mi tu i úlky, ty jsem dělala o víkendu. Ještě zkusím pusinky ze zbylých bílků a hotovo. Perníčky a rohlíčky jsou klasika, milují je děti, takže to byla nutnost. Teď to ještě uhlídat, aby do těch Vánoc něco zbylo:-).

Já dnes nastoupila po pauze do práce, děti doma, už jim je trochu lépe, stonají od minulého týdne. Hlavně abychom si ty svátky užili, když advent úplně nevyšel.

Už se těším na kávičku a cukroví:-).

Pěkný večer a hlavně zdraví.